Normal dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzeee tarafından oluşturulan Normal dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 402 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal dogum
Konbuyu başlatan Gamzeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün kontrolda doktorum haftaya gelir aşağı inmiş sanciyi bekliyorsun dedi. Ben normal istediğim için çatı muayenesi yaptı dar değil ama çok geniş de değil biraz basık burda ben kararı anneye birakiyorum anne yapabilirim derse bekleriz dedi. Bende normal istyorum ama benim gibi olanlar var miydi. Açıkçası doğum sırasında hormonlarla açılacağını düşünüyorum

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün kontrolda doktorum haftaya gelir aşağı inmiş sanciyi bekliyorsun dedi. Ben normal istediğim için çatı muayenesi yaptı dar değil ama çok geniş de değil biraz basık burda ben kararı anneye birakiyorum anne yapabilirim derse bekleriz dedi. Bende normal istyorum ama benim gibi olanlar var miydi. Açıkçası doğum sırasında hormonlarla açılacağını düşünüyorum
Ben degilim ama teyzem öyleydi sancı çekti normal dogum için mahvoldu ama sonda yapamadı sezeryana aldılar cnm iyi düşün

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar