Normal dogumdan sonra karset takan oldumu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Normal dogumdan sonra karset takan oldumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 701 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal dogumdan sonra karset takan oldumu
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem87

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar normal dogumdan sonra karset takan oldumu yoksa sezeryanlar icinmi gobeyim hic kalsin istemiyorum bu yuzden karset almayi duwunuyorum sizce ne yapmaliyim??

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar normal dogumdan sonra karset takan oldumu yoksa sezeryanlar icinmi gobeyim hic kalsin istemiyorum bu yuzden karset almayi duwunuyorum sizce ne yapmaliyim??
Sezeryan sonrasıda takmadım ben canım Dr önermedi takmamı sarkan Bi göbeğim yok kilo aldığım için göbeğim var şuan ama takan annelerimiz çok var burada normal doğumda daha rahat kullanırsın diye düşünüyorum sezeryan dikişleri için sıkıntı olablir sen rahat kullanabilirsin yinede tecrübeliler daha iyi bilir 🤷‍♀️

Tuğçem

Kayıtlı Üye
rank
Normel doğum yaptım ilk gebeligimde dogumdan hemen sonra gobek bölgeme taktım hastanedeyken cok yararı oluyor ikiciye hamileyim cantama ilk işim korseyi koymak oldu

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
İlk bı hafta takma ama cnm rahmin sarkar yoksa oda ayrı dert
Bilemedim ki onun ucun sizlere soruyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sezeryan sonrasıda takmadım ben canım Dr önermedi takmamı sarkan Bi göbeğim yok kilo aldığım için göbeğim var şuan ama takan annelerimiz çok var burada normal doğumda daha rahat kullanırsın diye düşünüyorum sezeryan dikişleri için sıkıntı olablir sen rahat kullanabilirsin yinede tecrübeliler daha iyi bilir 🤷‍♀️
Doktora sorucam bende bakalim ne diyicek

Normel doğum yaptım ilk gebeligimde dogumdan hemen sonra gobek bölgeme taktım hastanedeyken cok yararı oluyor ikiciye hamileyim cantama ilk işim korseyi koymak oldu
Canim doktorundan sordunmu yoksa kendinmi takdin?

Tuğçem

Kayıtlı Üye
rank
Bilemedim ki onun ucun sizlere soruyorum

Doktora sorucam bende bakalim ne diyicek

Canim doktorundan sordunmu yoksa kendinmi takdin?
Yok sormadim kendim taktım her kes tak dedi takdım yaradı da ama cok sıkı olmasin korse tabi cnm sen yine doktora sor icin rahat etsin cnm

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank
Ben sezaryen sonrası için sordum 4ncu 5.gun takabilirmisim 😅 umarım rahatsız olmam takabilirim... İlkinde pişman oldum takmadım acıyor diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar