Normal doğummu sezeryanmı sizce hangisi iyi

• Konbuyu başlatan Cəmilə
  • Toplam 42 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cəmilə tarafından oluşturulan Normal doğummu sezeryanmı sizce hangisi iyi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,493 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğummu sezeryanmı sizce hangisi iyi
Konbuyu başlatan Cəmilə
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zanazarina

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar bilemiyorum normal doğummu iyi sezeryanmı daha iyi ilk gebeliyim ailem normal doğum yapmamı istiyor ama ben korkuyorum ya çok acırsa diye
Walla canım bünyeyle alakalı kuzenim sezeryan oldu bi kaç qünde toparladı dikişleri qayet iyiydi.. ben normal doqum yaptım ölüodum azdaha.. Yani herkesin doqumu bir deil .. Ama ben ne kadar zorlansam da normal doqum iyiki yapmışım diyorum çünkü wücut yapım qaliba sezeryanı rahat atlatamazdı.. korkulacak bişey yok da diyemem doqum bu acısı olacak ki annelik hissedesin ama allah tüm doğumları kolaylaştırsın..

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Walla canım bünyeyle alakalı kuzenim sezeryan oldu bi kaç qünde toparladı dikişleri qayet iyiydi.. ben normal doqum yaptım ölüodum azdaha.. Yani herkesin doqumu bir deil .. Ama ben ne kadar zorlansam da normal doqum iyiki yapmışım diyorum çünkü wücut yapım qaliba sezeryanı rahat atlatamazdı.. korkulacak bişey yok da diyemem doqum bu acısı olacak ki annelik hissedesin ama allah tüm doğumları kolaylaştırsın..
Aminn 🤲

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar bilemiyorum normal doğummu iyi sezeryanmı daha iyi ilk gebeliyim ailem normal doğum yapmamı istiyor ama ben korkuyorum ya çok acırsa diye
Öncelikle hayırla kucağınıza alırsınız inşallah bence kimseyi dinlemeyin bu bebekle sizin aranızda gelişen bişey ve kişiden kişiye değişiyor kimsenin doğum hikayesini dinlemeyin kimisi çok abartıyor kimisi de çok kolay doğdu diyor fiziğiniz müsaitse doktorunuz da uygun görürse normal doğum yapabilirsiniz benim gönlüm hem normalden yana bende aksine o karın kesiği den aşırı korkuyorum ama hangisi nasip olur bilemiyorum 😊❤️

Merve dilan

Kayıtlı Üye
rank
Ikinci nsl normal oldu ki.ilk sezeryan olanın ikincide sezeryan olur Bnm bildiğim.
Ben ilk cocugumu turkiyede dogurdum acilma olmadi sezeryan oldum. Ikinciyi yurt disinda dogurdum ve burda hic bi tehlike olmassa sezeryan sonrasi normal dogum yaptriyolar.hatta ben cok doktorla gorustum 1. Sezeryan oldu ikinciyide sezeryan istiyorum die . Onun secim hakkini vermiuoruz gerekmedikce sezeryan yapmiyrz dediler ve iyikide normal dogurmusum . Simdi 3 hamileligimi yasiyorum inseAllah buda norml olur die dua ediyorum .

Esra Çınarrrr

Kayıtlı Üye
rank
Bende çevremdeki psikolojik baskı yüzünden normal doğum diye tutturmustum çok çok pişman oldum bence doktorunuzla karar verin ikinciye hamileyim doktoruma ilk doğumda yaşadıklarımı anlattım zorlamaya gerek yok Sezeryan yaparız dedi devlet Hastanesine gidiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herkesin bünyesi farklı bazıları sezeryana kolay diyor bazıları normale o yüzden kimsenin doğum hikayesini dinleyip gaza gelmeyin bence hareketli bi yaşamınız var mı vücudunuz esnek mi çati müsait mi ve bebek kilosu nasıl bunlar çok çok önemli

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk cocugumu turkiyede dogurdum acilma olmadi sezeryan oldum. Ikinciyi yurt disinda dogurdum ve burda hic bi tehlike olmassa sezeryan sonrasi normal dogum yaptriyolar.hatta ben cok doktorla gorustum 1. Sezeryan oldu ikinciyide sezeryan istiyorum die . Onun secim hakkini vermiuoruz gerekmedikce sezeryan yapmiyrz dediler ve iyikide normal dogurmusum . Simdi 3 hamileligimi yasiyorum inseAllah buda norml olur die dua ediyorum .
Eşimin yeğeni isviçrede ilk doğum sezeryanla doğum yaptı ikinciyi 2 buçuk yıl sonra normal yaptı turkiyede de yapan var bazı doktorlar bu riski göze alamıyorlar haliyle buradada örnekler var yani

Seyebal

Kayıtlı Üye
rank
Ben hep normal doğum istedim ama.cati muayenesinde catim dar çıktı mecbur sezeryan oldum . Hepsinin ayrı bir güzelliği var. Sen içini ferah tut bakalım çatı muayenesi nasıl olacak durum nasıl gidecek. En olmadı normal doğum da belden uyusturmali olursun acı hissetmezsin ben sezeryan da hiç agri çekmedim 2. Gün kendi işimi kendim yapmaya başladım

Isra

Kayıtlı Üye
rank
Sezaryan baya bi sknti oluyor sonrasinda 4 yil oldu az bi ahir kaldirayim falan hemen agri yapiyor ama goruncem 2 cocuk yapti normal yolardan vallaha ertesi gunune bile kalmadi sanki dogum yapmamis gibi ben o yara iylesene kadar ne oturabildm ne kalka bildm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar