Sorum var Normal dogummu sezeryanmi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gulcan Abdullah tarafından oluşturulan Normal dogummu sezeryanmi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,085 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal dogummu sezeryanmi?
Konbuyu başlatan Gulcan Abdullah
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sizce normal dogummu yoxsa sezeryanmi daha iyi ve saglikli
Bu olaya normal sağlıkli sezeeyan sagliksiz diye açısından bakilmamali bence bebek nasıl gelmek istiyorsa öyle geliyor zamanı geldiğinde bebek ve senin için hangisi uygunsa güzel ve sağlıklı olan odur zamanını bekle anı yasa

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Normal düşünüyorum ben kendım için.en sağlıklısı tabikide normal olması bebekte ve annede skntı yoksa . Doğm sonrasıda kolay ve rahatlık açısından en mantklısı bu. Sezeryan sonrası ağrı sızı çekp çocukla ilgilenmek ne dikiş yerlerini düşünmek bana zor geliyo açıkçası. Terch meselesi

F

Fatmanuraysima

Guest
Canım bence ikiside aynı ben normal doğum yaptım 20 gün boyunca ayaklanamadım dikişler oluyor rahimde ve tuvalete çıkınca oturunca ağrısı çoook kötü çekilmez hale geliyor sezeryan da da bünyeden bünyeye de fark var tabi bi daha bebeğim olurs kesinlikle sezeryan istiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
32 gün önce doğum yaptım sezeryanla şuan çok hasta ve kötüyüm hala toparlanamadm eğik yürümekten sırtım yamuldu resmen keşke normal doğum yapabilseydm şuan çok daha iyi ve sağlıklı olurdum muhtemelen, bu yüzden mecbur olmadıkça kimse sezeryan olmasın bence
Neden o kadar kötüsün ki kuzum ben doğum yapalı 51 gün oldu ben doğumdan 2 saat sonra ayağa kalktım Allah'a şükğr bugün oldu hala ağrım sızım olmaz🤲🏻.belki de çok yürümekten bilmiyoruma ama nerdeyse 2 aydır ayaktayım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Neden o kadar kötüsün ki kuzum ben doğum yapalı 51 gün oldu ben doğumdan 2 saat sonra ayağa kalktım Allah'a şükğr bugün oldu hala ağrım sızım olmaz🤲🏻.belki de çok yürümekten bilmiyoruma ama nerdeyse 2 aydır ayaktayım
Benim ikizlerim var 3 yasindalar inanılmaz hiperaktif çocuklar dinlenemedim bide karnıma darbeleri oluyor tuvaletleri falan içinde kucağa alıyorum o yüzden olsa gerek

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim ikizlerim var 3 yasindalar inanılmaz hiperaktif çocuklar dinlenemedim bide karnıma darbeleri oluyor tuvaletleri falan içinde kucağa alıyorum o yüzden olsa gerek
Olabilir canım rabbim tez zamanda şifanı versin

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Saniye

Kayıtlı Üye
rank
32 gün önce doğum yaptım sezeryanla şuan çok hasta ve kötüyüm hala toparlanamadm eğik yürümekten sırtım yamuldu resmen keşke normal doğum yapabilseydm şuan çok daha iyi ve sağlıklı olurdum muhtemelen, bu yüzden mecbur olmadıkça kimse sezeryan olmasın bence
Neden bir sıkıntı mı yasadiniz o kadar zaman geçmiş bende 17 gün önce doğum yaptım sezeryanla şuan eski halime döndüm hatta bir haftada eskisi gibiydim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar