Normal doqum yapıp rahim aqrısı çeken warmı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Normal doqum yapıp rahim aqrısı çeken warmı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,287 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doqum yapıp rahim aqrısı çeken warmı?
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mehri

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar kızlar doqumdan sonra fazla aktif olamıyorum kusura bakmayın 🌺buqün doqum yapalı 5 qünüm rahim aqrım we wajina kemiqi aqrım war. Ayakta hissetmiyorum, uzandıqım yerde yada yatarken aqrım war. Korse takıyordum qöbek için onu çıkardım korseden olur diye. Doqumdan 10qün snra kontrele qel denildi. Daha war. Başına qecmiste yada yeni doqum yapanlarda qelen warmı acaba 🌼 ilk qün 24 saat hastanede yattım. Ewe qeldikten sonra uzanıp yatma durumum olmadı ondanmi olur

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
U
Hayırlı akşamlar kızlar doqumdan sonra fazla aktif olamıyorum kusura bakmayın 🌺buqün doqum yapalı 5 qünüm rahim aqrım we wajina kemiqi aqrım war. Ayakta hissetmiyorum, uzandıqım yerde yada yatarken aqrım war. Korse takıyordum qöbek için onu çıkardım korseden olur diye. Doqumdan 10qün snra kontrele qel denildi. Daha war. Başına qecmiste yada yeni doqum yapanlarda qelen warmı acaba 🌼 ilk qün 24 saat hastanede yattım. Ewe qeldikten sonra uzanıp yatma durumum olmadı ondanmi olur
Uzanıp niye dinlenmedin

Yasemin 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun bebeğin. Canım senin doğumun zormu oldu zor olunca dediklerin olur ben İlk doğumum da öyle oldum

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Rahim yerine dönmeye çalıştığı için ağrın normal hatta emzirirkende karnına ağrı girer
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2 hafta içinde rahim çizgi gibi sıraya girer o zaman kesilecek ağrısı

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Evet bende aynıyım bir buçuk ay oldu doğum yapalı rahim üst tarafı ağrıyor rahim toparlandigi için oluyor bence geçmiş olsun 🤗🤗

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Gecmıs olsun canım dogum zor olduysa agrı olur insallah gecer kısa zamanda
Ilkime nazaran kolay oldu benim için ilkimde doqum sonrası aqrim olmamsti ama sanırım yaniliyorum şu durumuma bakarsam ilk daha kolyms

U

Uzanıp niye dinlenmedin
Kaynanam yanımda dikişim yok snra laf eder diye ayaktayım dewamli başıma kalkacak biseyi olmasn elinde derken kendimemi kötü ettim anlamdm

Hayırlı olsun bebeğin. Canım senin doğumun zormu oldu zor olunca dediklerin olur ben İlk doğumum da öyle oldum
İlke nazaran kolaydı hersey 2 saat içinde oldu sadece her sancimda ıkındırdılar kendimi çok kastiqim için olabilirmi yani rahim sarkması felan deqildr deqilmi

Evet bende aynıyım bir buçuk ay oldu doğum yapalı rahim üst tarafı ağrıyor rahim toparlandigi için oluyor bence geçmiş olsun 🤗🤗
Sizede çok qecmis olsun çok teşekkür ederim 🤗🌸 bende korkuyorum rahim sarkması felan oluyrmus. Siz qittinizmi hiç doktra

Son düzenleme:

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Bennnde çok çektim rahim ağrısı körseler oldu kesinlikle daha rahim toparlanmadan doğum sonrası hemen taktım sıktığı için rahmimde felaket ağrı oldu çıkardım ki anca 1,2 gün sonra geçti . Bugün doğum yapalı 13 gün oldu hala var bazen

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bennnde çok çektim rahim ağrısı körseler oldu kesinlikle daha rahim toparlanmadan doğum sonrası hemen taktım sıktığı için rahmimde felaket ağrı oldu çıkardım ki anca 1,2 gün sonra geçti . Bugün doğum yapalı 13 gün oldu hala var bazen
Gobeqim korse taktiqim için çok çabuk toplandı. Ama aqridan buqun çıkarmak zorunda kaldım bnde biraz rahatlayın qeri takcam. Şuan korse takiyomsnz peki toplanmanz oldumu qöbeqinzde

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Gobeqim korse taktiqim için çok çabuk toplandı. Ama aqridan buqun çıkarmak zorunda kaldım bnde biraz rahatlayın qeri takcam. Şuan korse takiyomsnz peki toplanmanz oldumu qöbeqinzde
Evet göbeğim sanki hiç doğum yapmamış gbi , ev çok sıcak olduğu için bide emzirme işi falan baya zor oluyor o yüzden bazen takıp çıkartıyorum .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar