Sorum var Nst bilgi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emir'inAnnesi tarafından oluşturulan Nst bilgi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,857 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nst bilgi
Konbuyu başlatan Emir'inAnnesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Keşke Olsa kuzum birde bu erken doğumun üstüne Badana yaptırıyorum kaynanamlarla birlikte oturuyorum iş yap ak istemiyorum ama onlar iş yaparken diken üstünde gibiyim inşallah erken doğum olmaz çünkü ilk gebeliğin 32 haftada doğdu bunun öyle olmasını istemiyorum
Canım diken üstünde niye oluyorsun ki anladım karakterin öyle büyüğün iş yaparken duramazsin ama sende bebeğini düşünmek zorundasın telafisi olmayan şeyler ortaya çıkmasın Allah korusun senin mazeretin var sonuçta bebeğin risk altında bunları düşün canım

Canım diken üstünde niye oluyorsun ki anladım karakterin öyle büyüğün iş yaparken duramazsin ama sende bebeğini düşünmek zorundasın telafisi olmayan şeyler ortaya çıkmasın Allah korusun senin mazeretin var sonuçta bebeğin risk altında bunları düşün canım
Tm cnm çok sağol yatmak demiştin az önce bacaklarını dikip te mi yattın yoksa normal mi doktorumun bana verdiği ilaçlar progestanı ve adalat

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Tm cnm çok sağol yatmak demiştin az önce bacaklarını dikip te mi yattın yoksa normal mi doktorumun bana verdiği ilaçlar progestanı ve adalat
Adalatta kasılmaları engelliyor canım düzenli kullan mutlaka. Yatarken de sürekli sol tarafıma yattım felç oldu sol yanım ama bebeğin için dayanıyorsun arada sağa 5-10 dk dönüyordum bebeğim bu sefer tekmeliyordu rahatsız oluyordu sanki tekrar sola yatıyordum

Adalatta kasılmaları engelliyor canım düzenli kullan mutlaka. Yatarken de sürekli sol tarafıma yattım felç oldu sol yanım ama bebeğin için dayanıyorsun arada sağa 5-10 dk dönüyordum bebeğim bu sefer tekmeliyordu rahatsız oluyordu sanki tekrar sola yatıyordum
Ayaklarını dikip yatmak rahimdeki basınçı azaltır diyorlar ama bebeğe zararı olurmu kuzum bilgin varmı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebişinin cinsiyeti ne bu arada

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ayaklarını dikip yatmak rahimdeki basınçı azaltır diyorlar ama bebeğe zararı olurmu kuzum bilgin varmı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebişinin cinsiyeti ne bu arada
Kızım var canım ayaklarını da bı 30 derece yükseltebilirsin doktorum demedi ama arkadaşım söylemişti denedim beni rahatsız etti yapmadım bi daha sen kaldirabilirsin canım nasıl rahat ediyorsan önemli olan ağırlıklı sol tarafa yatmak bebeğin hiden kan akımı daha rahat oluyor bebek strese girmiyor onun için öneriyorlar.

Kızım var canım ayaklarını da bı 30 derece yükseltebilirsin doktorum demedi ama arkadaşım söylemişti denedim beni rahatsız etti yapmadım bi daha sen kaldirabilirsin canım nasıl rahat ediyorsan önemli olan ağırlıklı sol tarafa yatmak bebeğin hiden kan akımı daha rahat oluyor bebek strese girmiyor onun için öneriyorlar.
Beni rahatsız etti cnm birde mide bulantısı yaptı bende yatmadım bu arada hakkını helal et kuzum çok soru sordum

Tüm sayfalar yüklendi.