Sorum var Nst sonucuna göre sancı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SeymaYildizz tarafından oluşturulan Nst sonucuna göre sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,652 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nst sonucuna göre sancı
Konbuyu başlatan SeymaYildizz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 36+2 haftalık hamileyim bir aydır doktorum suyun fazla erken doğum olabilir diyordu bugün nst ye girdim eklediğim resimdeki gibi çıktı üst taraf bebeğin kalp atımı alt kısımda sancı yeriymiş sancı var görünüyor ama ben hissetmiyorum sadece bebek çok kasılıyor karnım taş gibi oluyor resimi yorumlayan ilen varsa sevinirim her yerde 50 nin üzeri sancı var demek diyor benim bazı yerlerde 100 değerine ![çıkıyorEkli dosyayı görüntüle 2668
Ben 37 haftamda nst sancı çıkmış dr nasılsın dedi iyiyim dedim sancin çıkmış dedi haberin yok demiştim 😃 sonraki hafta sezeryan günü almaya gitmiştim

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet 3 çocuklu hamiş anne yapmıştım sanki hiç doğurmayacakmış gibi 😃kız 7 aylik oldu değişiklik yaptım nerden bildin😉
Kaç gündür yorumlarını goruyorum yeni mi tanidikmi diyorum profiline bakınca farkettim kuzum 😆😆😆🤣🤣🤣 tanıyamadım seni gebemiisn

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şükür iyiyiz gebelikte seker olduğu için bende kizimin kalbinde minik bir delik var dendi bu bu gün kardiuolojiye yeşil alan açtırdım randevu alacağım nasipse 1 kez gitmustim tekrar cagirmisti oyle
Geçmiş olsun canım benim rabbim sifalar versin haber ver kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar