Sorum var NST

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seni66 tarafından oluşturulan NST başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 322 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı NST
Konbuyu başlatan Seni66
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Çözüm
Tüm hamile annelerim ve anne adaylarıma selamın aleyküm acaba ilk nst ne zaman çekiliyor bilginiz var mı acaba
Canım ben 25 haftalıkken çekindim Çünkü benim kanamam ve Sancılarım vardı ondan dolayı erken başlamış oldum ama 32. haftadan sonra normal gebelik takibinde yapılabilir. Genellikle 15 günde bir tekrarlanır. 36. haftadan sonra haftada bir yapılabilir ve doğum esnasında devamlı takip yapılır.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Tüm hamile annelerim ve anne adaylarıma selamın aleyküm acaba ilk nst ne zaman çekiliyor bilginiz var mı acaba
Canım ben 25 haftalıkken çekindim Çünkü benim kanamam ve Sancılarım vardı ondan dolayı erken başlamış oldum ama 32. haftadan sonra normal gebelik takibinde yapılabilir. Genellikle 15 günde bir tekrarlanır. 36. haftadan sonra haftada bir yapılabilir ve doğum esnasında devamlı takip yapılır.

Çözüm

Seni66

Kayıtlı Üye
rank
Benim 36da çekilmişti ne zaman sancı ve karın sertleşmesi olursa doktorlar o zaman istiyor nst
Hımm belli olmuyor demi kesin bir tarih verilmiyor yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 31+3 günlük bir hamile sürecindeyim ozmn 32' sinde gitem çekerlermi

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Hımm belli olmuyor demi kesin bir tarih verilmiyor yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 31+3 günlük bir hamile sürecindeyim ozmn 32' sinde gitem çekerlermi
Aynen o hem senin durumuna hem de doktora bağlı benim her gidişimde farklı doktor oluyordu 36daki doktor istedi 37deki istemedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar