Nts ye girenler cevap yazabilir misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mayıs Anneleri kategorisinde İpek'in annesi tarafından oluşturulan Nts ye girenler cevap yazabilir misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,442 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mayıs Anneleri
Konu Başlığı Nts ye girenler cevap yazabilir misiniz
Konbuyu başlatan İpek'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Özelde de sadece kemer bağlayıp geçtiler, bakalım bu sefer başka özele gidiyorum ne gibi değişiklikler olcak 😅
Ozelde kemer baglayip elime tuş verdiler tekme attikca bas diye nst kagidinda nokta olarak görülüyor bastigim zaman devlette sadece kemer bağladılar buton fakan vermediler tekme attıkça çıkan çizelgede dalgalanma oluyor tekmeledimi diye soruyo basinda duran hemsire

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ozelde kemer baglayip elime tuş verdiler tekme attikca bas diye nst kagidinda nokta olarak görülüyor bastigim zaman devlette sadece kemer bağladılar buton fakan vermediler tekme attıkça çıkan çizelgede dalgalanma oluyor tekmeledimi diye soruyo basinda duran hemsire
Anladım bakalım belki bu sefer tuş verirler, benim kemeri bağlayıp gitti süresi dolunca geldi kağıdı verdi doktora çıktım herhalde tekmesini bağladığı kemer de duydu çünkü hiç sormadı tekmeliyor mu diye

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Anladım bakalım belki bu sefer tuş verirler, benim kemeri bağlayıp gitti süresi dolunca geldi kağıdı verdi doktora çıktım herhalde tekmesini bağladığı kemer de duydu çünkü hiç sormadı tekmeliyor mu diye
Büyük ihtimalle öyle benimde tekmeledimi dalgalanma oluyor nst ceken hemşire soruyo tekmemi atti diye dalgalanmayi gorunce doktor bakip tamam herşey yolunda gidebilirsin diyo sadece

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar