Sorum var Nub teorisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sedanurdikcal tarafından oluşturulan Nub teorisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 575 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nub teorisi
Konbuyu başlatan sedanurdikcal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
7 hafdamdayim insan meraktan patliyor canim ya inşallah hayirlisi evlatdir ikiside
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet erkek cikdi 🤷🏻‍♀️ cinsiyeti beli oldunda yazarım buraya canim
İnşallah çok nazlanmadan kendini gösterir, ultrasona girmeden önce çikolata ye canım mutlaka 😊 bana kimse dememişti öyle olunca bizimki göstermemişti uyumuş doktor dürtünce bile uyanmamıştı 😅

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar nasılsınız öncelikle bişey sormak istiyorum nub Ramiz bicok yöntem var cinsiyet belirlemek için bileniniz varmı acaba bu konuda bilgisi olan varmı
Evet tatlım bunlar doktorlar tarafından ortaya atılmış teoriler. Nub u çok belirlenemeyedim ama razmi teorisine göre 7 haftalık bebeklerimin cinsiyetlerini biliyordum. Oğlumum yolk kesesi sağda kızımınki soldaydı😃

Google razmi teorisi yaz orda yazanlara ve ultrason örnekleriyle açıklıyor. Tabi vajinal ultrasonla karın ultrason da değişiyor. Ben ona göre iki çocuğumun cinsiyetini de doğru tahmin etmiştim hatta ikisinin ultrason görüntüsünğ buraya ekleyip daha önce bi post da açmıştım

Ezgi2772

Kayıtlı Üye
rank
7 hafdamdayim insan meraktan patliyor canim ya inşallah hayirlisi evlatdir ikiside

İnanma derim bende çin takviminın hepsni denemiştim ilk zamanlar hep erkek cıktı ama bebegim kız

Tüm sayfalar yüklendi.