Sorum var Odaları ayırma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bahar❤️elizan tarafından oluşturulan Odaları ayırma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 393 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Odaları ayırma
Konbuyu başlatan bahar❤️elizan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

bahar❤️elizan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim 15 aylık kızım var benile aynı odada kalıyo ama ben artık odasını ayırmak istiyorum ben şimdi 4 aylık hamileyim doğuma kadar alıştırmak istiyorum odamada çok dar ikisini birden odada yatıramam ama annemle kayınvalidem ayırama diyorla daha çok küçü ayırmalımıyım sizde

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar benim 15 aylık kızım var benile aynı odada kalıyo ama ben artık odasını ayırmak istiyorum ben şimdi 4 aylık hamileyim doğuma kadar alıştırmak istiyorum odamada çok dar ikisini birden odada yatıramam ama annemle kayınvalidem ayırama diyorla daha çok küçü ayırmalımıyım sizde
Şahsen oğlum 2 yaşına girecek ben hala ayırmadım ve 2 haftaya filan doğum var belki daha yakın bilemiyorum . Ayırırsam sanki bana küsecek gibi hissediyorum 🤦🏻‍♀️. Bir zaman daha benimle kalır en azından beşiğini yanıma almayı düşünüyorum ki beşikte yatar yada kardeşi beşikte yatar oğlum yine benimle uyur biraz büyüyünce ikisinin beraber ayırırım . Sanırım

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Şahsen oğlum 2 yaşına girecek ben hala ayırmadım ve 2 haftaya filan doğum var belki daha yakın bilemiyorum . Ayırırsam sanki bana küsecek gibi hissediyorum 🤦🏻‍♀️. Bir zaman daha benimle kalır en azından beşiğini yanıma almayı düşünüyorum ki beşikte yatar yada kardeşi beşikte yatar oğlum yine benimle uyur biraz büyüyünce ikisinin beraber ayırırım . Sanırım
Bende öyle yapmıştım oğlum benimle kızımda beşikte yatıyordu en son ikisini ayırdım oda yaptım şimdi kücük kızım yanımda yatıyor yaza doğru onuda çocuk odasına alıştırıcam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence şuan kalsın zaten küçük kardeşide doğsun ikisini aynı odaya alırsın ama oda senin odana yakınsa sen bilirsin ayır isterersen ben oğlumla kızımı aynı anda ayırdım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende öyle yapmıştım oğlum benimle kızımda beşikte yatıyordu en son ikisini ayırdım oda yaptım şimdi kücük kızım yanımda yatıyor yaza doğru onuda çocuk odasına alıştırıcam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence şuan kalsın zaten küçük kardeşide doğsun ikisini aynı odaya alırsın ama oda senin odana yakınsa sen bilirsin ayır isterersen ben oğlumla kızımı aynı anda ayırdım
O zaman doğru ilerliyorum baharım sen benden daha tecrübelisin sonuç olarak bunu söylediğin iyi oldu .

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim kızım 3 e girecek oğlum 1 buçuk yaşında ama ikiside hala benimle uyuyor kuzum bende yaza doğru ikisininde odasını ayırmak istiyorum bakalım

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Valla cnm benim oğlan üç yaşında ayırdım ben odasını çok oldu alıştı gitti yani bilmiyorum yani

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim 20 aylık kızım var benle uyuyo ve 5 buçuk aylık hamileyim şahsen ben ayiramam odasını cunki ben rahat edemem bence sende ayırma cunki ztn çok küçük

Tüm sayfalar yüklendi.