Sorum var Odaları ayırma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bahar❤️elizan tarafından oluşturulan Odaları ayırma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 394 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Odaları ayırma
Konbuyu başlatan bahar❤️elizan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim 15 aylık kızım var benile aynı odada kalıyo ama ben artık odasını ayırmak istiyorum ben şimdi 4 aylık hamileyim doğuma kadar alıştırmak istiyorum odamada çok dar ikisini birden odada yatıramam ama annemle kayınvalidem ayırama diyorla daha çok küçü ayırmalımıyım sizde
Sorma ya benimde eşim bırakmadı korkar tek diye takı ikinci biraz büyüdü zorla ikisini bir ayırdım anca

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar benim 15 aylık kızım var benile aynı odada kalıyo ama ben artık odasını ayırmak istiyorum ben şimdi 4 aylık hamileyim doğuma kadar alıştırmak istiyorum odamada çok dar ikisini birden odada yatıramam ama annemle kayınvalidem ayırama diyorla daha çok küçü ayırmalımıyım sizde
Seninki yine küçük canım benim kızım yatağıma el koymuş ikimiz yatıyoruz kaç aydır eşim koltukta uyuyor yatak bize kalmış o kadar söylüyorum ona kendin yatağında uyu bak kardeşin uyuyor ama alışmis doğduğundan beri hep bizimle uyuyor ortamizda hatta 😂😂ama şimdi eşim diyor dardır kalkıp oturma odasında uyuyor 🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya benim odam biraz büyük olsaydı daha odasınını ayırmakak istemezdim ama şimdi kızımın beşiği odada ve sadece kapının önü açık sadece
Kız benim 5 odam var boş kız yinede gitmiyo

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bence daha çok küçük ya benim oğlum üç yaşında odamda yer yatağında yatıyor küçüğü de beşikte yatıyor benle uyuma taraftarı da değilim eşimle aramıza mesafe girecek gibime geliyor🙈🤩yatagimiza alırız severiz gidiklariz ama alistirmadim onu kendi yatağıma şu an yatağını çok seviyo bazen babası evde yokken benle uyu diyorum biraz kalıyor sonra bakmışım kendi yatagina geçmiş 🤭🤭ikiside okula başlasın o zaman ayırmayı düşünüyorum ama odan çok küçükse durum değişir tabi

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Bncede ya d
Daha çok küçük Annesi ama yinede sen bilirsin

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.