Sorum var Of çok korkuyorum acil bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Of çok korkuyorum acil bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 939 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Of çok korkuyorum acil bakar mısınız
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Az önce uyandım tuvalete falan gittim neyse sanki böyle azıcık bir leke vardı tuvalette neyse dedim belki benden olmamıştır neyse tam kalkarken aniden böyle bir akıntı geldi peçeteyle sildim falan erken doğum olanlar bilgi verebilir mi nasil başladı çok korkuyorum daha çok erken
Kuzum leke varsa eğer acile git derim gebelikte lekelenme normal değil 🤲 stresten uzak dur lütfen

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum leke varsa eğer acile git derim gebelikte lekelenme normal değil 🤲 stresten uzak dur lütfen
Tuvalette gördüğüm çok minik lekeden emin değilim iste benden mi oldu sonra kalkınca anı gelen akıntı şeffaf renkteydi ama biraz fazla geldi aniden aktı ilk defa oldu böyle bişey

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım gebelikte leke olması normal değil nişan da gelmiş olabilir Hiç evde zaman kaybetmeden hemen bir doktora git kaç haftalıktın şu an kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Az önce uyandım tuvalete falan gittim neyse sanki böyle azıcık bir leke vardı tuvalette neyse dedim belki benden olmamıştır neyse tam kalkarken aniden böyle bir akıntı geldi peçeteyle sildim falan erken doğum olanlar bilgi verebilir mi nasil başladı çok korkuyorum daha çok erken
Kaç haftalıksın canım hale devam ediyor mu

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Hastaneye git canım Allah korusun kötü birşey olmasın acile gittbsonra bizede haber ver 🙏

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Canım gebelikte leke olması normal değil nişan da gelmiş olabilir Hiç evde zaman kaybetmeden hemen bir doktora git kaç haftalıktın şu an kuzum
24 haftalığım ben pazartesi kontorle gitmiştim öyle bir risk olsa doktor söylemez miydi acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftalıksın canım hale devam ediyor mu
24 haftalığım yok şuan devam etmiyor öyle ani oldu ve durdu

Birde doğum başladığında bebek hareket etmeye devam eder mi hareketkeri hissedilir mi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
24 haftalığım ben pazartesi kontorle gitmiştim öyle bir risk olsa doktor söylemez miydi acaba

24 haftalığım yok şuan devam etmiyor öyle ani oldu ve durdu

Birde doğum başladığında bebek hareket etmeye devam eder mi hareketkeri hissedilir mi
Daha cok erken aynen dedigim gibi kuzum hersey anlik olabiliyor sen evde zaman kaybetme hemen bi git bizede haber ver

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar