Öğlen çayın yanına

• Konbuyu başlatan Kızannesi
  • Toplam 14 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kızannesi tarafından oluşturulan Öğlen çayın yanına başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 776 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Öğlen çayın yanına
Konbuyu başlatan Kızannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar öğlen çayına misafirim gelicek de neler hazırlasam çok zor şeyler yapamam fikirlerini bekliyorum
Ben olsam direk pratik olsun diye kısır yapardım yada patates salatası olabilir. Yada elinde hindistan cevzii varsa hindistan cevizi topları yapabilirsin 10 dkk hazır 10 15 dkk da dolapta bekletsen çay olana kadar olur

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar öğlen çayına misafirim gelicek de neler hazırlasam çok zor şeyler yapamam fikirlerini bekliyorum
250 grm tereyag 1 su bardagı p.sekeri . 1 yumurta sarısı..kabartma tozu...4 su bardagı un ile cok güzel kurabiye oluyor enfes tavsıye ederim.. Yumurtanın beyazını kurabıyenin üstüne sürüyorsun üstüne fındık ya da ceviz kırıgı ya da şeker serpersin 180 derece önceden ısıtılmıs fırında 20 25 dk üzeri kızarana kadar pişiyo 💙 5 dk da hazırlanıyor hem

Tüm sayfalar yüklendi.