Oglum 3 aylik emmeyi brakti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Aliyeva tarafından oluşturulan Oglum 3 aylik emmeyi brakti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 638 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oglum 3 aylik emmeyi brakti
Konbuyu başlatan Zeynep Aliyeva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AyşegülAhmt

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar nasilsiniz oglum 3aylik olacak 5gundur hastanedeyiz uşutmuş😔😔 dogumdan sonra 2 3gun sutum gelmedi mama vermistim sonrada sabah aksam yani gunde 2kez veryordum ama 3gundur asla emmiyor neyapsam olmuyor bir oneriniz varmi

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar nasilsiniz oglum 3aylik olacak 5gundur hastanedeyiz uşutmuş😔😔 dogumdan sonra 2 3gun sutum gelmedi mama vermistim sonrada sabah aksam yani gunde 2kez veryordum ama 3gundur asla emmiyor neyapsam olmuyor bir oneriniz varmi
MamayI bırak hemen canım
Aç kalınca mecbur emer
Benimkide 3 aylik
Bende doymuyo diye mama verdim Baktım memeyi almiyo emmeyi bırakır diye
Mama vermeyi bıraktım çok şükür şimdi emiyo
Aç kalırsa emer verme mama

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Benim de kızım 3 aylık bende 4 gün mama vermiştim senin gibi arada veriyordum o kolayına gelince emmeyi bıraktı mama vermedim her ağladığında göğsüme tuttum sonra pes edip emdi çok şükür bayadır mama vermiyorum

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
MamayI bırak hemen canım
Aç kalınca mecbur emer
Benimkide 3 aylik
Bende doymuyo diye mama verdim Baktım memeyi almiyo emmeyi bırakır diye
Mama vermeyi bıraktım çok şükür şimdi emiyo
Aç kalırsa emer verme mama
Bende onu dusundum ama benimki cok inatçi bagira bagira agliyor zaten biraz hastalanmisti simdi oyle ağlayinca sesi kisilmiş yavrumun 😔😔hiç emmiyor

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Meme reddi emzirme koçu ile görüşün derim. Arkadaşımın bebeğide öyle ıldu emzirme koöu 3 günde halletti

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Bebekler 3. Ay sendromu yaşıyor böyle bişey varmış bende yeni öğrendim Aydınlık sesli ortamlardan nefret ediyor emme isteğini yitiriyorlar LOŞ İSİKLİ SESİZ VE GOGSUNE TEMAS EDECEK SEKİLDE BİR YER BULUN BU AYİ BU SEKİLDE GECİRİNİ benim kızımda geçirdi bu dönemi kesinlikle emmiyordu bu şekilde atlattık çok şükür deneyin dikkati başka yerde olmasın inşallah bir faydası olur

AyşegülAhmt

Kayıtlı Üye
rank
Bende onu dusundum ama benimki cok inatçi bagira bagira agliyor zaten biraz hastalanmisti simdi oyle ağlayinca sesi kisilmiş yavrumun 😔😔hiç emmiyor
Canım meme reddi yaşıyor olabilirsin sütünü sağ kaşıkla ver bi de mamayı aç kaldığını düşünüyorsan biboton verme zorla ver memeni biraz zor oluyor ama sen pes edersen hiç emmez kaşığa sağ ver gerkirse anne süt çok önümli bu dönemlerde bi de kış geldi antibiyotik bırakmama ya çalış

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar