Sorum var Oğlum sünnet oldu:)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Salih'in annesi tarafından oluşturulan Oğlum sünnet oldu:) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 632 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oğlum sünnet oldu:)
Konbuyu başlatan Salih'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kıymetli anneler hepiniz iyisinizdir insaAllah. Çok şükür bu akşam oğlum sünnet oldu. Doktorumuz bizi bilgilendirdi ama sizinde tecrübelerinizden istifade etmek istedim. Sorularımı yazayim tecrübeli annelerim cevaplarlarsa memnun olurum 🌹
Kaç günde iyileşiyor genelde
Yapışmaması için neye dikkat etmem gerekiyor
Oğlum emeklemey çalısıyor yüz üstü durursa bir sıkıntı olur mu ? Doktorumuz sıkıntı olmaz dedi ama içime sinmedi. Simdiden sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim
Gozunuz aydın ☺️ ilk gun aglar diye biliyorum, sonraki gunler normale doner ama ne kadar surede iyilesir kismini bilmiyorum

Salih'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gozunuz aydın ☺️ ilk gun aglar diye biliyorum, sonraki gunler normale doner ama ne kadar surede iyilesir kismini bilmiyorum
Teşekkür ederim 🥰 Evet bugün biraz çiş yaptıkça ağlıyor insaAllah yarina aglamaz gecer ağrıları.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı olsun cani nasil bir duygu acaba
Ilk anesteziyi vururlarkwn haliyle ağlıyor o zaman için çok yanıyor ama iyi ki yaptırmışım diyorum çünkü 5 dakika da halloldu elhamdülillah. Büyük olsa daha uzun sürerdi birdw acı hissettiğini hissetmek onu hatırlayacak olması daha zor bence

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Genelde pet bardaklar var ya onların dibini kesip pipisini içine alacak şekilde koyuyorlardı canı yanmasın. Yegenimden biliyorum . Hayırlı olsun bu arada ☺️
Geçmiş olsun canım ❤️ hayırlı olsun inşallah 🤲 canım benim oğlum 14aylikken sünnet oldu çok çabuk iyileşti bezliydi diye🥰bezinin içine pet karton bardak kesip içine alacak şekilde yerleştirdim bezini bağladım o şekilde bide günlük kremi vardı onu sürdüm hemen geçti beş günü bulmadı iyileşmesi darısı sana inşallah

Teşekkür ederim 🥰 Evet bugün biraz çiş yaptıkça ağlıyor insaAllah yarina aglamaz gecer ağrıları.

Ilk anesteziyi vururlarkwn haliyle ağlıyor o zaman için çok yanıyor ama iyi ki yaptırmışım diyorum çünkü 5 dakika da halloldu elhamdülillah. Büyük olsa daha uzun sürerdi birdw acı hissettiğini hissetmek onu hatırlayacak olması daha zor bence
Kesinlikle küçük olması avantajlı benim oğlum un yumurtalıginda sıkıntı vardı hem onu yaptılar hemde sünnetini yaptılar iki kere anestezi almasın diye çok da iyi oldu geçti gitti🥰ilk hafta zor geçti bende hamileydim çok zorlandım çok şükür çabuk toparladi ameliyatta iki saat kadar kaldı çok üzüldüm ama 😪😪sonucu güzel oldu şükür

Salih'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım ❤️ hayırlı olsun inşallah 🤲 canım benim oğlum 14aylikken sünnet oldu çok çabuk iyileşti bezliydi diye🥰bezinin içine pet karton bardak kesip içine alacak şekilde yerleştirdim bezini bağladım o şekilde bide günlük kremi vardı onu sürdüm hemen geçti beş günü bulmadı iyileşmesi darısı sana inşallah

Kesinlikle küçük olması avantajlı benim oğlum un yumurtalıginda sıkıntı vardı hem onu yaptılar hemde sünnetini yaptılar iki kere anestezi almasın diye çok da iyi oldu geçti gitti🥰ilk hafta zor geçti bende hamileydim çok zorlandım çok şükür çabuk toparladi ameliyatta iki saat kadar kaldı çok üzüldüm ama 😪😪sonucu güzel oldu şükür
InsaAllah canım 🥰 aksama doğru biraz daha iyi şükür. Çok teşekkür ederim 🌹

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kıymetli anneler hepiniz iyisinizdir insaAllah. Çok şükür bu akşam oğlum sünnet oldu. Doktorumuz bizi bilgilendirdi ama sizinde tecrübelerinizden istifade etmek istedim. Sorularımı yazayim tecrübeli annelerim cevaplarlarsa memnun olurum 🌹
Oğlum emeklemey çalısıyor yüz üstü durursa bir sıkıntı olur mu ? Doktorumuz sıkıntı olmaz dedi ama içime sinmedi. Simdiden sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim
Canım ben oğlumu 1 aylıkken klips şekilde dikişsiz sünnet ettirdim op.dr Vedat Ali canoğlu yaptırdık çokta memnun kaldım. 1 ilk günü biraz zor oluyor oda ilaçlarının etkisi geçmeden yarın saat önce icirirsen farketmiyorsun bile. 2 3 günde iyileşti. Bezli oldukları için daha çocuk iyileştiriyor cisleri. Bezin içine karton bardak kapalı kısmini kesip kullandım canı acimazin diye. Onun dışında ağrı kesici serum verdi doktorumuz onu klips içine sıktım 4 saatte bir calpol surub icirdim birde madecassel pomad kullandım yaranın iyileşimini kulaylaştırıyor. 1 hafta sonra klips çıkartmaya gitmeden önce 20 dk sampuanlı ılık suda oturttum sonra klips çıkartmaya gittip. Çıktıktan sonra madecassel pomad kullanıma devam ettim doktorla iletisimdeydim. Resimleri atıyordum hep. Kısa sürede iyileşti tamamen. Yeni doğduğunda yaptırmak ayrı bı rahatlık oluyor.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar