Oğlum ve kızım için kıyafet istiyorum 🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ysmn18 tarafından oluşturulan Oğlum ve kızım için kıyafet istiyorum 🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,260 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oğlum ve kızım için kıyafet istiyorum 🙏
Konbuyu başlatan Ysmn18
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kaya66
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Son zamanlarda da bu yardım isteme olayları çoğaldı insan kimseye güvenemiyor ki zaman öyle bir zamanki kim doğru kim sahte anlayamıyoruz malesef
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen herkes bitmişleri oynuyor ekonomik kriz var kimin durumu iyi ki amma öyle amma böyle idare ediyoruz ne yapalım gerçekten yardıma muhtaçlara devlet yardım ediyor zaten muhtardan e devletten de yardım başvurusu yapılabilir
Maalesef kuzum

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Ben almanyada yasiyorum kayinvalidemin türkiyedeki komsu zor durumda oldugunu söyledi kiyafet istemis sadece bir komsudan degil hepsinden yardim istedi tanidik varsa verebilir mi diye bende burdan kayinvalidemle yolladim. Gecen sene türkiyeye izin icin gittim ve cocuklarin üstünde benim verdiklerim vardi. Bu sene tekrar yolladim cok sevinmis. Hatta köyde baska birisine daha vermis yeni dogum yapmis yanliz kaliyormus kocasi askerde. Burda isteme ailen varken komuslar durumunu biliyorsa kesin yardim eden olur.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar