OĞLUM YÜRÜYOR♥️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan OĞLUM YÜRÜYOR♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 846 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı OĞLUM YÜRÜYOR♥️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Oglum Yürüyor Çok Mutluyum Çok Bir O Kadar Da Duygusalım Nerden Nereye Geldim Neler Yaşadık Neler Rabbim Dayanma Sabır Gücü Veriyor 😢😢😢♥️ Aglayarak Yazıyorum Hep Derdim Bende Bu Duyguyu Yaşarmıyım Diye Rabbime Şükürler Allah'ım İsteyen Herkeze Nasip Etsin İnşallah🙏🏻🤍
Gözün aydın canım daha da büyüyecek koşacak konuşacak okula gidecek herşey zamanla Allah derdini gostermesin

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Oglum Yürüyor Çok Mutluyum Çok Bir O Kadar Da Duygusalım Nerden Nereye Geldim Neler Yaşadık Neler Rabbim Dayanma Sabır Gücü Veriyor 😢😢😢♥️ Aglayarak Yazıyorum Hep Derdim Bende Bu Duyguyu Yaşarmıyım Diye Rabbime Şükürler Allah'ım İsteyen Herkeze Nasip Etsin İnşallah🙏🏻🤍
Ah cnm nasıl sevindim adına rabbim hayatında hep güzel şeyler nasip etsin cnm herşey de vardır bir hayır 🥰

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Hadi yeni maceralar ikinize de hayrolsun 🤭 Maşallah kuzucuğa 🧿

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım. Rabbim güzel başarılarını görmeyide nasip etsin inşallah 🤲❤️🧿

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gözün aydın kuzum . Maşallah paşaya. Ah insan nasıl duygusal olmasın ki şimdi görsen kayra ile oyun oynuyoruz o kadar güzel konuşuyor ki bir ara acaba me zaman konuşacak derdim . Her şeyi diyoruz yok ne zaman yürüyecek ne zaman emekleyecek, anne baba ne zaman diyecek diye 🥺🥺şimdi aynı merakları Ayra kuşum için düşünüyorum ❤️. Rabbim hak eden herkese evlat nasip etsin inşallah 🙏🏻 çok güzel bir duygu🫶🏻. Umut bebeğin de daha güzel günlerini gör inşallah 🙏🏻 🫶🏻

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ah cnm nasıl sevindim adına rabbim hayatında hep güzel şeyler nasip etsin cnm herşey de vardır bir hayır 🥰
Amin amin birtanem allah razı olsun senden insallah🙏🏻♥️🌺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hadi yeni maceralar ikinize de hayrolsun 🤭 Maşallah kuzucuğa 🧿
Allah razı olsun birtanem benim ♥️🙏🏻

Gözün aydın canım. Rabbim güzel başarılarını görmeyide nasip etsin inşallah 🤲❤️🧿
Allah razı olsun canım benim amin inşallah

Gözün aydın kuzum . Maşallah paşaya. Ah insan nasıl duygusal olmasın ki şimdi görsen kayra ile oyun oynuyoruz o kadar güzel konuşuyor ki bir ara acaba me zaman konuşacak derdim . Her şeyi diyoruz yok ne zaman yürüyecek ne zaman emekleyecek, anne baba ne zaman diyecek diye 🥺🥺şimdi aynı merakları Ayra kuşum için düşünüyorum ❤️. Rabbim hak eden herkese evlat nasip etsin inşallah 🙏🏻 çok güzel bir duygu🫶🏻. Umut bebeğin de daha güzel günlerini gör inşallah 🙏🏻 🫶🏻
Ayşenur tarifi hiç yok evlat çok baskaymis dimi herseyleri o kadar guzelki rabbim evlatlarımıza saglik sihat versin inşallah rabbim onları korusun herşeyden amin canım amin inşallah

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin amin birtanem allah razı olsun senden insallah🙏🏻♥️🌺

Allah razı olsun birtanem benim ♥️🙏🏻

Allah razı olsun canım benim amin inşallah

Ayşenur tarifi hiç yok evlat çok baskaymis dimi herseyleri o kadar guzelki rabbim evlatlarımıza saglik sihat versin inşallah rabbim onları korusun herşeyden amin canım amin inşallah
Amin kuzum amin 🫶🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar