OĞLUM YÜRÜYOR♥️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan OĞLUM YÜRÜYOR♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 846 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı OĞLUM YÜRÜYOR♥️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar Oglum Yürüyor Çok Mutluyum Çok Bir O Kadar Da Duygusalım Nerden Nereye Geldim Neler Yaşadık Neler Rabbim Dayanma Sabır Gücü Veriyor 😢😢😢♥️ Aglayarak Yazıyorum Hep Derdim Bende Bu Duyguyu Yaşarmıyım Diye Rabbime Şükürler Allah'ım İsteyen Herkeze Nasip Etsin İnşallah🙏🏻🤍
Ay maşallah hülyam darısı bana yaa merak ediyorum simdi umudu nasil yürüyor 😂😂

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Oglum Yürüyor Çok Mutluyum Çok Bir O Kadar Da Duygusalım Nerden Nereye Geldim Neler Yaşadık Neler Rabbim Dayanma Sabır Gücü Veriyor 😢😢😢♥️ Aglayarak Yazıyorum Hep Derdim Bende Bu Duyguyu Yaşarmıyım Diye Rabbime Şükürler Allah'ım İsteyen Herkeze Nasip Etsin İnşallah🙏🏻🤍
Gözün aydın canım bak gördünmü endişeleniyordun şükür yürüdü minik prensin🥰😘😘😘

Cok sevindim cnm hayırlı olsun padama uzun ömürlük nasip etsin♥️😘

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın hülya 🥰🥰🥰 sana ufak ama bence çok önemli bulduğum bir tavsiyem olacak yemek yesin diye peşinden koşturma öyle alışmasın kendi gelip yesin özellikle mama sandalyesi kullanıyorsan masa dışında yemeye alışmasın çok zor oluyor amcamın torunu 2 yaşında annesi çok zorlanıyor onun yerinde olmayı istemem Allah'tan Doğa masaya alışık bizi görünce çok imrendi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar