Oğlumla hastanedeyiz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Canan_ tarafından oluşturulan Oğlumla hastanedeyiz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 885 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oğlumla hastanedeyiz
Konbuyu başlatan Canan_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatma nisa

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bundan 4 gun önce oğlumun öksürdüğünü yazmıştım kötüleşti dün hastaneye yatırdı doktor çok zor serum takıldı ama gece uyurken nasıl yaptıysa serumu çıkarmış tekrar takmaya çalıştılar iki kez iğneyi batırdılar bulamadılar 3. Ye izin vermedim çok ağladı dua edinde biran önce oğlum iyileşsinde çıkalım burdan.

Bir Mucize

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bundan 4 gun önce oğlumun öksürdüğünü yazmıştım kötüleşti dün hastaneye yatırdı doktor çok zor serum takıldı ama gece uyurken nasıl yaptıysa serumu çıkarmış tekrar takmaya çalıştılar iki kez iğneyi batırdılar bulamadılar 3. Ye izin vermedim çok ağladı dua edinde biran önce oğlum iyileşsinde çıkalım burdan.
Allah'tan acil şifalar dilerim ,hemencecik iyilesir insallah🙏🙏

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim bu cuma günü hürmetine şifalar verdşn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar