Sorum var Oğlumu bezi biraktirmaya çalışıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Oğlumu bezi biraktirmaya çalışıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 437 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oğlumu bezi biraktirmaya çalışıyorum
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bir kaç kez söyledi Lazımliğa yaptı ama arada altına kaçırıyor normal dimi canlar
Kaç yaşında kuzum tabi ki hemen alışacak diye bişey yok kuzum alışması zaman alır arada kaçırması alışana kadar normal bir durum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç yaşında kuzum tabi ki hemen alışacak diye bişey yok kuzum alışması zaman alır arada kaçırması alışana kadar normal bir durum
Demetim bende kıza alıştırmak istiyorum ama hava soğuk

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Iki buçuk yaşında balim ağustos da 3 olucak valla bir iki. Kere söyledi yapti da Lazımliğa ama çok kaçırıyor altına yaptıktan sonra da yaptım diyor😂🤣zormuş alıştırmak ama pes etmek yok devam. Edicem altına kaçırdı diye bırakmicam seninki. Kaç yaşında canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Demetim bende kıza alıştırmak istiyorum ama hava soğuk

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Iki buçuk yaşında balim ağustos da 3 olucak valla bir iki. Kere söyledi yapti da Lazımliğa ama çok kaçırıyor altına yaptıktan sonra da yaptım diyor😂🤣zormuş alıştırmak ama pes etmek yok devam. Edicem altına kaçırdı diye bırakmicam seninki. Kaç yaşında canim
Bu donemde tuvalet egitimi biraz daha zor oluyor. Tuvalet egitimi icin en guzel kas gelisimi 1.5-2 yasinda iken oluyor imis. Sonralari sure uzadikca zorluk da artiyormus. Bu yuzden biraz zorlanacaksin demetcim. Ama oyun haline de getirebilirsin. Annem bize alistirirken cesmeyi hafif acarmis suyla oynarken cabuk alisirmisiz. En zoru da geceleri. Mutlaka gece 1 kez kaldirmalisin tuvalete. 1 ay icinde alisiyorlar, sonra rahat edersin ☺️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tam yaşıymış kuzum vallahi benim kızım daha küçük aslında ama işte ben alıştırmak istiyorum bir buçuk yaşında kuzum alıştırma kilodu aldın mı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar