Oğlumun gözü kapalı ağlıyor gözünden yaş akıyor kizarık neden olabilir randevuda yok kızlar sürekli ağlıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Oğlumun gözü kapalı ağlıyor gözünden yaş akıyor kizarık neden olabilir randevuda yok kızlar sürekli ağlıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 622 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oğlumun gözü kapalı ağlıyor gözünden yaş akıyor kizarık neden olabilir randevuda yok kızlar sürekli ağlıyor
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İnşallah canım olmadı evde poşet çay var ise onu iç poşet çayı biraz gözlerinin üstüne koy uyuduğu zaman oda iyi gelir
Tesekkur ederim canım benim çok sağol gamzem 2 gündür çok huysuz ağlıyor birseyide yok görünürde 🥴
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım bizlerde çapaklayınca felan pamuğu siyah çaya batırıp öyle siliyorlar işe yarıyor
Tesekkur ederim kuzum Allah razı olsun cabaklanma yok ama sulanma kızarıklık var

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gamzem biraz daha iyi şimdi sildim göz çevresini masaj yaptim
Canım evde dalin varsa sıcak suya bir kaç damla damlat pamukla gözünğ sil ayra da çapak ve kırmızılık vardı dün ben öyle sildim akşama doğru bütün çapağı attı gözünden kızarıklıkta gitti .

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Tesekkur ederim canım benim çok sağol gamzem 2 gündür çok huysuz ağlıyor birseyide yok görünürde 🥴

Tesekkur ederim kuzum Allah razı olsun cabaklanma yok ama sulanma kızarıklık var
Gecmiş olsun canım bi dene istersen belki işe yarar. Aminn İnşallah cümlemizden🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Rica ederim kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.