Öksürüge ne iyi gelir ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evlat aşığı tarafından oluşturulan Öksürüge ne iyi gelir ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 532 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Öksürüge ne iyi gelir ?
Konbuyu başlatan Evlat aşığı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bnde faranjıt var oğlanın başında sabahlarken de üşütmüşüm bı öksürük var sanki böyle gececek gibi ama tbı ne bunu hızlandırır bı nane limon bı pekmez içiyorum
Canım ben toz zerdeçal ve balı karıştırıp yiyorum çok iyi geliyor veya zeytinyağına limon sıkıp içiyorum birde bi sarımsak rendeleyip yarım çay bardağı zeytinyağına ekliyğrum akşam biraz beklemesi lazım gece de ayak altına sür bişey sar uyu sabah kadar oda çok iyi geliyor oğluma da bunları yapıyorum

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bnde faranjıt var oğlanın başında sabahlarken de üşütmüşüm bı öksürük var sanki böyle gececek gibi ama tbı ne bunu hızlandırır bı nane limon bı pekmez içiyorum
Pekmez tereyağı karabiber limon kaynat hafif iç soğan doğra üzerine bal veye toz şeker dök dinlensin iç kaşıkla kaynar suya zencefil tozu bal karıştır iç acaip iyi geliyo kasintiyadaboğazda 😘hepsini denedim ve bizzat çocuklarıma evimde devamlı kullandığımız ürünler

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm ..cnm pekmez içine sıvı yağ bırak ısıt gece yatmadan iç biraz iyi gelir... Ve nane limon içine karabiber kat oda boğazını yumuşatır

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım
Sagol kuzum gecti gececek de o gıcık sinir ediyo 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun cnm ..cnm pekmez içine sıvı yağ bırak ısıt gece yatmadan iç biraz iyi gelir... Ve nane limon içine karabiber kat oda boğazını yumuşatır
Teşekkür ederim

Teşekkür ederim
Sabah aç karnına bi kaşık kestane balı üstüne bişey tanımam 🤗
Tavsiyeler i denycam hep sagolun 🙏

Teşekkür ederim
Sabah aç karnına bi kaşık kestane balı üstüne bişey tanımam 🤗
Canım ben toz zerdeçal ve balı karıştırıp yiyorum çok iyi geliyor veya zeytinyağına limon sıkıp içiyorum birde bi sarımsak rendeleyip yarım çay bardağı zeytinyağına ekliyğrum akşam biraz beklemesi lazım gece de ayak altına sür bişey sar uyu sabah kadar oda çok iyi geliyor oğluma da bunları yapıyorum
Zerdacalı normalde de kullanamam ama ayak altına sürüleni deniyim .. Bz ayak altına viks sürerdik ama gebe olumca yaklasmıyom dokunur mu ki viks

Evo

Kayıtlı Üye
rank
Sütü kaynat sarımsak ez içine sicakken koy ılık olunca iç
Bak karabiber karışımı da iyi. Cevizi kır kabuğu ve arasında olan zarla kaynat iç

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Sagol kuzum gecti gececek de o gıcık sinir ediyo 😅

Teşekkür ederim

Teşekkür ederim

Teşekkür ederim

Zerdacalı normalde de kullanamam ama ayak altına sürüleni deniyim .. Bz ayak altına viks sürerdik ama gebe olumca yaklasmıyom dokunur mu ki viks
Sanmiyorum dokunacağını oda krem sonuçta iyi gelir

Tüm sayfalar yüklendi.