Öksürük bebege zarar verirmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mucizebebekim tarafından oluşturulan Öksürük bebege zarar verirmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 753 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Öksürük bebege zarar verirmi
Konbuyu başlatan Mucizebebekim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabia00

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
21 haftadayim kizlar grip oldum asiri öksürüyorum bebege zarar verirmi kalbi dalan dururmu benim oksuruk yuzunden saflik ocagina gittim hic bisey vermedi parolla yolladi haataneyede esim yanimda degil suan arabasiz tek gidemiyorum

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
21 haftadayim kizlar grip oldum asiri öksürüyorum bebege zarar verirmi kalbi dalan dururmu benim oksuruk yuzunden saflik ocagina gittim hic bisey vermedi parolla yolladi haataneyede esim yanimda degil suan arabasiz tek gidemiyorum
Oksurmek hapsirmak bebege bi zarar wermiyor bunu doktoruma cok sormustum bende cok hapsiriyorum hamile kaldigimdan beri 🙅😅

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikte 9 ay öksürenler de oluyormuş söyleyenlerin hepsi doğurmuş kişiler çocukları da gayet iyi

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Benim kaynanamlar oksurmek iyi degil zorluyosun alttan , erken dogumilu tetikler bebege zararli falan diyorlar korkuyorum oksurdukce biwey olacak diye

Elanaz222

Kayıtlı Üye
rank
Bende hamileyken çok kötü grip olmuştum ve 6 aylik hamileydim kasiklarim karnım çok acıyodu ama doktorum hiç bir sıkıntı olmucagini söylemişti olmadida cocuk etkilenmiyormus

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Öksürmek bebeğe zarar vermez , benim karnım ağrıyodu öksürünce kendimi sıktığım.icin

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Cok sagolun kizlar kasiyorum bende kendimi bebek cok hareket etmiyo sanki tedirgin oluyorum insallah atlatirim bebegim iyi olsunda kendi canim zerre umrum degil valla

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben hamile iken korona geçirdim çok şiddetli öksürüyordum afedersiniz öksürürken ta altıma kaçırıyordum bebeğime hiçbir şey olmadı. Öksürükten Allah'ın izniyle bişey de olmaz başkalarının lafıyla evham yapıp sıkma canını

Tüm sayfalar yüklendi.