Öksürük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Canan canan tarafından oluşturulan Öksürük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,247 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Öksürük
Konbuyu başlatan Canan canan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üç prenses annesi

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
4 aylık hamileyim ve 2 haftadır aşırı gıcıklı öksürüğüm var, öksürük boğuyor resmen beni aşırı zorlanıyorum kasiliyorum da , sizce ne yapmalıyım
Bende son aylar öksürük var süte kestane balı cam balı koyuyorum iki hafta öncede koronadan öksürük bitirdi beni yedigim çıkıyordu bogazlar tahriş oldu süt bal zarzor içiyordum birde nette bir tarif var terayag eritip pekmez limon zencefil iyiy geliyor dene istersen canım.

Canan canan

Kayıtlı Üye
rank
4 aylık hamileyim ve 2 haftadır aşırı gıcıklı öksürüğüm var, öksürük boğuyor resmen beni aşırı zorlanıyorum kasiliyorum da , sizce ne yapmalıyım

Bende son aylar öksürük var süte kestane balı cam balı koyuyorum iki hafta öncede koronadan öksürük bitirdi beni yedigim çıkıyordu bogazlar tahriş oldu süt bal zarzor içiyordum birde nette bir tarif var terayag eritip pekmez limon zencefil iyiy geliyor dene istersen canım.
Çok teşekkür ederim hemen hemen her şeyi denedim aslında ılık su içiyorum buhar yapıyorum kendime evde nane limon ıhlamur bı sürü şey denedim aslında ama hala geçmedi, aşırı öksürüyorum yine ve beni çok zorluyor, boğazındaki gicigi da atamıyorum, hastaneye de gitmedim hiç ilaç vermezler diye ben corona olmuş olabilir miyim acaba bir de aşırı öksürük bebekte beyin gelişimi hasarına yol açar gibi yazılar okumuştum bı sıkıntı olmaz inşallah dimi 🤲

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
İki gün de ben çektim ama pekmez ile zeytinyağını kaynatıp içine limon sıkıp uyumadan yarım saat önce içtim yastığı da dik koyup uyudum özellikle burnunu temiz tut içe doğru akıntı felan varsa o artırıyor iki güne atlatırsın geçmezse doktora basvur

Meleğimmmm

Kayıtlı Üye
rank
Bala çay kaşığıyla zencefil koy tatlı kaşığı Olacak şekilde olsun ikiside iç ve pekmeze kara biber kat iç bu ikiside kızıma her sabah okula gitmeden iciririm sende faydasını görürsün hep suyunu ılık iç bu dönemde ilaç icemedigimizden bu doğal žeyler iyi geliyor 1haftaya kadar kesildiğini göreceksin

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim hemen hemen her şeyi denedim aslında ılık su içiyorum buhar yapıyorum kendime evde nane limon ıhlamur bı sürü şey denedim aslında ama hala geçmedi, aşırı öksürüyorum yine ve beni çok zorluyor, boğazındaki gicigi da atamıyorum, hastaneye de gitmedim hiç ilaç vermezler diye ben corona olmuş olabilir miyim acaba bir de aşırı öksürük bebekte beyin gelişimi hasarına yol açar gibi yazılar okumuştum bı sıkıntı olmaz inşallah dimi 🤲
Şuan geçirmeyen yok bende hiç geçirmedim ama gecen hafta geçirdim herkes hasta ayakta atlatıyor hamilelikte zor geçti benim öksürük mahvetti.

Hatice 23

Kayıtlı Üye
rank

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm .. cnm herşeyi denedim diyorusn ya pekmez ve zeytin yağını da dene.. yatmadan önce pekmez zeytin yağını biraz ısıt ve bı kaç kaşık iç .. en azından yumuşatır boğazını .. bol bol sıcak şeyler tüket meyve ye

Tüm sayfalar yüklendi.