Öksürük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Canan canan tarafından oluşturulan Öksürük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,249 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Öksürük
Konbuyu başlatan Canan canan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üç prenses annesi

Canan canan

Kayıtlı Üye
rank
İki gün de ben çektim ama pekmez ile zeytinyağını kaynatıp içine limon sıkıp uyumadan yarım saat önce içtim yastığı da dik koyup uyudum özellikle burnunu temiz tut içe doğru akıntı felan varsa o artırıyor iki güne atlatırsın geçmezse doktora basvur
Çok teşekkür ederim pekmez zeytinyagı hiç denememiştim, Şu sıralar limon aşırı tükettiğim için sanırım tansiyonum düşüyo herhalde, gözlerim kararıyor düşecek gibi oluyorum burun akıntım yok ama geniz akıntısı aşırı derecede oluyor ve öksürmekten artık boğazlarım tahriş oldu basen kan tükürüyorum, korona olmuş olabilir miyim hiç doktora falan da gitmedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende öksürmekten öleceğim ne yaptıysam olmuyor 😣
Bende bende😪 hastaneye gittiniz mi siz, ben gitmedim de tehlikeli bı şey olur mu acaba diye de korkmuyor değilim 🥺 icmedigim denemediğim şey kalmadı desem yeri en etkili olan leğene kaynar su koyup battaniye altında buhar alıyorum yarım saat o rahatlatıyor boğazlarımı, yine başlıyo öksürük, artık tahriş oldu boğazlarım kan tükürüyorum ara ara

Ayva yaprağı kaynat ondan iç
Ayva denemiştim yaprağını da aldirayim aktardan onu da deneyim canım çok teşekkür ederim inşallah kurtulurum şu illetten artık

Son düzenleme:

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim pekmez zeytinyagı hiç denememiştim, Şu sıralar limon aşırı tükettiğim için sanırım tansiyonum düşüyo herhalde, gözlerim kararıyor düşecek gibi oluyorum burun akıntım yok ama geniz akıntısı aşırı derecede oluyor ve öksürmekten artık boğazlarım tahriş oldu basen kan tükürüyorum, korona olmuş olabilir miyim hiç doktora falan da gitmedim

Bende bende😪 hastaneye gittiniz mi siz, ben gitmedim de tehlikeli bı şey olur mu acaba diye de korkmuyor değilim 🥺 icmedigim denemediğim şey kalmadı desem yeri en etkili olan leğene kaynar su koyup battaniye altında buhar alıyorum yarım saat o rahatlatıyor boğazlarımı, yine başlıyo öksürük, artık tahriş oldu boğazlarım kan tükürüyorum ara ara

Ayva denemiştim yaprağını da aldirayim aktardan onu da deneyim canım çok teşekkür ederim inşallah kurtulurum şu illetten artık
Canım doktora gittim aynı şikayet ile antibiyotik yazdı burun spreyi bide geniz akıntısı öksürük yapıyor iyice git bitane istersen öksürmek hamilelikte çok zor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar