Sorum var Olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenianniş_ tarafından oluşturulan Olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 174 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Olabilir mi
Konbuyu başlatan Yenianniş_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Yenianniş_

Kayıtlı Üye
rank
Aptamil mama ile besliyorum gün içinde 2 aylık oğlumu, talimata göre yapıyorum mamayı 6 7 biberon içiyor bazen 150 mlm, bazen 120, bazen 90 mlm işte sütümde geliyor ama tutmuyor kızlar deniyorum almıyor sinirleniyor bende ne zaman sütüm tam doldu sağıp öyle içiriyorum ama bi yakınım aralıklarla ver dedi mamayı, üstünden bi 3 4 saat geçmesi lazımmış

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Aptamil mama ile besliyorum gün içinde 2 aylık oğlumu, talimata göre yapıyorum mamayı 6 7 biberon içiyor bazen 150 mlm, bazen 120, bazen 90 mlm işte sütümde geliyor ama tutmuyor kızlar deniyorum almıyor sinirleniyor bende ne zaman sütüm tam doldu sağıp öyle içiriyorum ama bi yakınım aralıklarla ver dedi mamayı, üstünden bi 3 4 saat geçmesi lazımmış
Öyle canım şuan mama dahs kolayına geliyor direk ağzına geldiği için sütü de emmesi lazım diğerini seçiyor azaltmalasın mamayı yoksa sütün kesilecek bebek emmedikçe

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Wlin
Elinden geldiğince emzirmeye çalış pes etme sütün kesilir aksi takdirde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar