Ölüyorum 😭😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Ölüyorum 😭😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 949 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ölüyorum 😭😭😭
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yeni anne..

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Yok kızlar tansiyon falan değil ben stres yapınca birşeyleri takınca migrenim tutuyor böyle Yoldayım şimdi gidiyorum hastaneye dayanamıyorum komşumuzuda aldık arabada oğluma bakar en azından iğne falan yaparlarsa rahatlarım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün akşamdan beri geçmek bilmeyen baş ağrım var emzirdiğim için paroldan başka birşey içemiyorum 5 6 tane içtim sabaha kadar uyku uyumadım ağlamaktan helak oldum bebeğimi bırakacak kimsem yok burda hastaneyede gidemiyorum bebeği götürmek istemiyorum o ortama ne yapmalıyım Allah rızası için Bi akıl verin kaynanamlarla görüşmüyorum bilenler biliyor oğlumu oraya bırakmak istemiyorum geçmiyor kafamın içinde birşeyler patlıyor sanki ölüyorum 😭😭😭
Geçmiş olsun canım dün geceden beri bende de var baş ağrısı migrenim tuttu herhalde deliriyorum ağrıdan gece parol attım yattım ağrı azalınca uyumuş kalmışım sabah kalktım yine aynı bi parol daha attım azaldı ama hala devam ediyor benim geçmesi için karanlık sessiz bi yer lazım çocuklar sağolsun mümkün değil

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Yok kızlar tansiyon falan değil ben stres yapınca birşeyleri takınca migrenim tutuyor böyle Yoldayım şimdi gidiyorum hastaneye dayanamıyorum komşumuzuda aldık arabada oğluma bakar en azından iğne falan yaparlarsa rahatlarım
Eğer başınız böyle sürekli ya da sık sık ağrıyorsa mutlaka duzenli olarak magnezyum sitrat kullanın. Faydasını göreceksiniz.

Yeni anne..

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün akşamdan beri geçmek bilmeyen baş ağrım var emzirdiğim için paroldan başka birşey içemiyorum 5 6 tane içtim sabaha kadar uyku uyumadım ağlamaktan helak oldum bebeğimi bırakacak kimsem yok burda hastaneyede gidemiyorum bebeği götürmek istemiyorum o ortama ne yapmalıyım Allah rızası için Bi akıl verin kaynanamlarla görüşmüyorum bilenler biliyor oğlumu oraya bırakmak istemiyorum geçmiyor kafamın içinde birşeyler patlıyor sanki ölüyorum 😭😭😭
Ütünün buharıda baş ağrısına iyi geliyor ve at kestanesi kremi varsa onu kullan o anında alıyor baş ağrısı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar