Önce devlet sonra özel

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Önce devlet sonra özel başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,481 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Önce devlet sonra özel
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Duruu

Zehrao6

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk devlete gittim son iki ayimda ozele gittim. Dogum yapacagim gun kan tahlilim olmadigi icin burada tekrar almislardi.

Queen

Kayıtlı Üye
rank
Muayenelere devlete gidip son ayda özele Doğuma giden oldu mu ben öyle yapmayı düşünüyorum tecrübesi olan varsa yazabilir mi
Ben hep büyük testlerimi devlette oldum. Çünkü özel hastaneler gerçekten çok pahalı oluyor. 26 haftadan sonra özele gittim. Ancak yine de bütün kontrol amaçlı testlerimi devlette olmaya devam ettim. Yine edicem. Yarın sabah yine nst ye girmek için devlet hastanesine gidicem. Bu benim yasal hakkım ve sonuna kadar faydalanıcam. Benim özeldeki doktorum hiçbir şey demedi bu konuda. Hatta test sonuçlarıma e nabız dan bakıyor ekstra test bile istemiyor. Her hastanenin kliniğin politikası başka olabilir. Kabul eden doktor elbet bulabilirsin. Son haftalara kalmadan ama büyük tarama testlerini ücretsiz devlette yaptırabilirsiniz. Ben 2li ve 3 lü tarama şeker yükleme testlerini devlette yaptım. Ayrıca detaylı ultrason için şehir hastanesine gittim. Çocuk cerrahisine de şehir hastanesinde gidip baktırdım. Bir sorun olmadı.

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Muayenelere devlete gidip son ayda özele Doğuma giden oldu mu ben öyle yapmayı düşünüyorum tecrübesi olan varsa yazabilir mi
Evet ben 34. Haftama kadar devlete gittim sonra özele gittim doğum için gittiğim doktor sıkıntı yaratmadi yani gayet iyi karşıladı beni dogulu özelde yapacağımı falan söyledim yani tamam dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar