Sorum var Önemli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde demdem tarafından oluşturulan Önemli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,059 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Önemli
Konbuyu başlatan demdem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan demdem

demdem

Kayıtlı Üye
rank
Tm hülya byby nasil istersen bende kirildim yapacak bisey yok benden bu kadar artik bende barismak istemiyorum iyi geceler bu post kapansin by

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
KIZLARRRRR HERKEZ YAZDIGIMI İYİ OKUSUN BU KONUDA BİR DAHA CEVAP VERMEK İSTEMİYORUM ....
DEMETLE SORUNUMUZ VARDİ TARTIŞTIK KALP KIRDI İNCİTTİ ONA HAKARET ETMEDİM AGIR SÖZ SÖYLEMEDİM VS KULLANMADIM BURDA GİDİYORUM DİYEREK OLAY CIKTI KİMSEYİ KOLAY KOLAY KIRMAM ETMEM NEDENSE BURDA BİR KAC KİSİ BENİM UZERİME COK GELDİ BİR KİSİ DAHA BEDDUALAR ETTİ KUFURLER ETTİ BİRKAC KİSİ HARİC YANİMDA OLUP BANA DESTEK OLDU BUNA RAGMEN NERDE KESKE GELSE GİBİ YAZİLAR OKUDUM ONUN YAPTIKLARI COK MU NORMAL HAMİLE BİR KADİNA BEDDUA ETTİ AGİZA ALİNMAYACAK KUFURLER ALLAH RAZİ OLSUN SOSYAL ANNE ONU UZAKLASTİRDİ UYGULAMADAN SİZE YAPİLSAYDİ AYNİSİ PEKİ???HAMİLEYKEN SİZE BEDDUA KUFUR EDİLSEYDİ NE OLURDU DEMET SEN YAPIYORSUN YAPİYORSUN OZUR DİLİYORSUN EVET OMUR DUNYASİ VAR SUREKLİ CANİNİZİ ACİTACAK SOZLERMİ SOYLENSİN KENDİNİZİ BENİM YERİME KOYUP OYLE DÜSÜNÜN LUTFEN BU SAATEN SONRA DEMET SNEİNLE KONUSMAK İSTEMİYORUM BENİM İSMİM POSTUNDA GECMESİN ALLAH GONLUNE GİRE VERSİN HAYIRLI GECELRR
Beddua eden salak ulduzdu terbiyesiz hülya boşver itin duası kabul olsa gökten kemik yağardı takma sen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Beddua eden salak ulduzdu terbiyesiz hülya boşver itin duası kabul olsa gökten kemik yağardı takma sen
O kızıda buraya almayın moderatör ler eğer gelirse

Tüm sayfalar yüklendi.