Öneriniz nedir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülnihal tarafından oluşturulan Öneriniz nedir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 909 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Öneriniz nedir
Konbuyu başlatan Gülnihal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar mutfağıma masa almak istiyorum kullanmakta olduğunuz masalardan önerirmisiniz uygun fiyata bulabilecegim hemde kullanışlı olan mutfağım küçük bu arada
Kuzum benim de mutfağım çok kuuck olmasa bile ufak bir mutfak ben o yüzden açılıp kapanan masadan aldım hem yer kaplamıyor hem misafir filan gelince rahatça herkese yetiyor yer

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Kuzum çok pahalı herşey uygun fiyata yok ancak Evsohoptsn bak taksitle al
Bu konuda haklsiin abla ben çeyiz seti aldığım için bide özel yaptırdım hepsi beraber 17bin tuttu içinde yemek odası+ oturma odası +yatak odası+ TV ünitesi filan bana uyguma denk geldi ama tek başına baya pahalı

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar mutfağıma masa almak istiyorum kullanmakta olduğunuz masalardan önerirmisiniz uygun fiyata bulabilecegim hemde kullanışlı olan mutfağım küçük bu arada
Benim mutfağım da çook küçük maalesef öyle takım almadım ayrı kapanabilir masadan ve sandalye aldım tabure de olabilir ama bizim mutfağa 4 kişi anca sığıyor o kadar küçük sende öyle düşünebilirsin Allah kısmet ederse mutfağı büyük eve geçersem istediğim gibi alacam bende buraya olmuyor takım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Benim mutfağım da çook küçük maalesef öyle takım almadım ayrı kapanabilir masadan ve sandalye aldım tabure de olabilir ama bizim mutfağa 4 kişi anca sığıyor o kadar küçük sende öyle düşünebilirsin Allah kısmet ederse mutfağı büyük eve geçersem istediğim gibi alacam bende buraya olmuyor takım
Rabbim tez zamanda kendi evine ve mutfağı büyük nir eve geçmeni nasip etsin kuzum (cümlemizin)🤲🏻

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Bu konuda haklsiin abla ben çeyiz seti aldığım için bide özel yaptırdım hepsi beraber 17bin tuttu içinde yemek odası+ oturma odası +yatak odası+ TV ünitesi filan bana uyguma denk geldi ama tek başına baya pahalı
Kuzum herşeyi Evsohoptsn alıyorum geçen süpürge makine de orda aldım taksitle mini fırın aldım taksitle bitek çamaşır makinesi buzlamı aldım 2020de peşin aldım o zamanın parasıyla 5 buçuk bin tlye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Kuzum herşeyi Evsohoptsn alıyorum geçen süpürge makine de orda aldım taksitle mini fırın aldım taksitle bitek çamaşır makinesi buzlamı aldım 2020de peşin aldım o zamanın parasıyla 5 buçuk bin tlye
Baya pahalı abla benim babam bana 2021 de Arçelik ten düğün hediyesi bulaşık makinesi aldı 3300 kendi camaasir makinada düğün oaket olarak aldım oda 3000 civarına denk geldi aynı Arçelik ten

Tüm sayfalar yüklendi.