Önlem deneme bezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Önlem deneme bezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,214 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Önlem deneme bezi
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Annişler ben hazıt bez kullanmak istemiyorum ama görümcem hastaneye giderken al sana gülerler falan diyor o sebeple değilde yinede 15li falan var önlem yenidoğan alsam kullanan varmı alayımmı çok uygun 15tl falan gerçi diğer bezlerin fiyatlarınada hakim değilim hiç 🤭
Bu bezi bilmiyorum canım ama en azindan hastane için alabilirsin dene alerji filan yaparsa farkedersin kullanmazsın hazır bez kullanmak istemiyorsan da diğer bezleri evde daha rahat yıkar kurutursun en azından
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu bezi bilmiyorum canım ama en azindan hastane için alabilirsin dene alerji filan yaparsa farkedersin kullanmazsın hazır bez kullanmak istemiyorsan da diğer bezleri evde daha rahat yıkar kurutursun en azından
Bez alirkende canım yenidoğan göbek oyuntulu olanları var onlardan tercih et kullanımı çok rahat

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

Bez alirkende canım yenidoğan göbek oyuntulu olanları var onlardan tercih et kullanımı çok rahat
Bende tek hastane için alacağımdan deneme almak istedim yenidoğan yazıyor ama oyuntusu varmı bakmam lazım

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Annişler ben hazıt bez kullanmak istemiyorum ama görümcem hastaneye giderken al sana gülerler falan diyor o sebeple değilde yinede 15li falan var önlem yenidoğan alsam kullanan varmı alayımmı çok uygun 15tl falan gerçi diğer bezlerin fiyatlarınada hakim değilim hiç 🤭
Ne kullanacaksın peki canım merak ettim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Öyle gibi ama şimdiki ybbler hazır bezlerden daha şık ve sağlıklı 🤭

Kimyasal barındırıyor bebek rahat hissettiğinden yıllarca altına yapıyor bu şekil bebekken bile tuvalet iletişimi kuruluyormuş
Hmmm mantıklı aslında he bende bunu düşüneceğim hem sağlıklı hem ekonomik 😅😅 Çünkü ne bezi alsam düşünüp duruyorum baby Turco mu sleepy mi önlemi pek duymadım ama Molfix mi ne alsam bilmiyordum iyi oldu bakayım en azından denerim yapabilirsem devam ederim olmazsa hazır beze geçerim 🤗🤗

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Yıkanabilir bebek bezi hem çöp biriktirmemiş oluyoruz hemde kimyasallara temas etmiyor pişikte olmuyormuş bebek inşallah kullanabiliriz 😅
Büyük hayallerle düşünmüştüm ama bir türlü nasıp olmadı 😂.. İnşallah sen başarırsın kuzum ama mantıklı.. tuvalet iletişimini de başarırsan rahatlık sende olur 😍

Tüm sayfalar yüklendi.