Önlem deneme bezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Önlem deneme bezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,215 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Önlem deneme bezi
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Hmmm mantıklı aslında he bende bunu düşüneceğim hem sağlıklı hem ekonomik 😅😅 Çünkü ne bezi alsam düşünüp duruyorum baby Turco mu sleepy mi önlemi pek duymadım ama Molfix mi ne alsam bilmiyordum iyi oldu bakayım en azından denerim yapabilirsem devam ederim olmazsa hazır beze geçerim 🤗🤗
Olabilir fazla üretim olmadığından bunlarda çok uygun değil ama bi sefer alıyorsun sonuçta ama sağlık ve tuvalet iletişimi açısından aylardır bebişin gelmesini denemeyi planlıyorum 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Büyük hayallerle düşünmüştüm ama bir türlü nasıp olmadı 😂.. İnşallah sen başarırsın kuzum ama mantıklı.. tuvalet iletişimini de başarırsan rahatlık sende olur 😍
Neden olmadı denedinizmi ya bu bezleri satan instegram sayfaları yada yapan anneler var takipçileri var birsürü gruplar var başaran inşallah olur 🤭

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir fazla üretim olmadığından bunlarda çok uygun değil ama bi sefer alıyorsun sonuçta ama sağlık ve tuvalet iletişimi açısından aylardır bebişin gelmesini denemeyi planlıyorum 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Neden olmadı denedinizmi ya bu bezleri satan instegram sayfaları yada yapan anneler var takipçileri var birsürü gruplar var başaran inşallah olur 🤭
Kitap falan aldım okudum satılan qüwenilir sayfalarda buldum.. ama benim doqumum çok kötüydü ona adepte olamadım sonra düzeldim tam başlaycaaktım hamile olduqumu öqrendim kötü qeçio maalesef ki sabrım kalmadı.. ama kesinlikle yazın bezden çıkaracam.. alıştıracam çünkü bende bezin saqlıklı olduqunu düşünmüyorum

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kitap falan aldım okudum satılan qüwenilir sayfalarda buldum.. ama benim doqumum çok kötüydü ona adepte olamadım sonra düzeldim tam başlaycaaktım hamile olduqumu öqrendim kötü qeçio maalesef ki sabrım kalmadı.. ama kesinlikle yazın bezden çıkaracam.. alıştıracam çünkü bende bezin saqlıklı olduqunu düşünmüyorum
Üstüste gebe kalmakta zor hele kötü geçiyorsa benim ilk çok şükür hamileliğim iyi geçti inşallah doğumda öyle gecer birde yaz bebesi olacak oda avantaj bakalım hayırlısı inşallah sabır ve zaman harcamak gerek herhalde.

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Üstüste gebe kalmakta zor hele kötü geçiyorsa benim ilk çok şükür hamileliğim iyi geçti inşallah doğumda öyle gecer birde yaz bebesi olacak oda avantaj bakalım hayırlısı inşallah sabır ve zaman harcamak gerek herhalde.
Aynen sabır we zaman lazım maalesef ki şuan bende ikiside yok O yüzden pes ettim

Tüm sayfalar yüklendi.