Sorum var Orgazm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde büşraaltsy tarafından oluşturulan Orgazm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,555 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Orgazm
Konbuyu başlatan büşraaltsy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Hülya hanım ben beddua etmedim . Kalbiniz gibi bir hayat yaşayın dedim . Beddua etmek çok farkli.. ayrıca hanımefendi den özelden mesaj atarak gereksiz yere yükseldigimi kusura bakmaması gerektiğini yazdım. Ama o buraya beni assagilayici bir bicimde burdan yaz özelden atma mesaj diye yazdı..
Yani bak o konuda haklısın eğer doğruysa keşke özelde mesajlaşarak halledilseydi de @Buğlemim sende karsilik verseydin konu kapansaydı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Siz napiyorsaniz yapın ben gidiyorum sümeyra bana bir şarkı yolladı çok güzel bana ilham veriyor @sümeyra.gkck21❤️😍 şarkının adı da İSMEİLLkafa dinlemeye gidiyorum

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Burda herkez post aciyor sormak istediklerini soruyor tamam ama madem açıyorsunuz burada herkez yorum yapıyor niye elestiriye açık degilsiniz ??? O zaman açmayın ya içinizden resmen canavar çıkıyor 😔 hamile insana beddua ediliyor banada edilmişti 🥺 hala unutamiyorum hamile kadına nasıl edilir masum bir bebek ya bu kadar kadın kadının düsmani bazıları acdigi postlari unutuyor dediklerinde insnalari yalancı durumuna dusuruyor bazen içimden yorum yapmak dahi gelmiyor burada biribirimizi tanımiyoruz mesajla biliyoruz nasıl beddua ediliyor edilen ahlar beddualar kisiyi bulur lütfen kırıcı olmayalım yeter!!!
Hülya bazen düşünüyorum da niye insanlar bu kadar agresif yani biri birşey dediğinde pimi çekilmiş hazır bomba gibi patlamaya hazırlarr bu uygulamanin amacı birbirimize yardımcı olmak yani ama maalesef her geçen yıl burası eskidi gibi olmuyor

Yani bak o konuda haklısın eğer doğruysa keşke özelde mesajlaşarak halledilseydi de @Buğlemim sende karsilik verseydin konu kapansaydı

Siz napiyorsaniz yapın ben gidiyorum sümeyra bana bir şarkı yolladı çok güzel bana ilham veriyor @sümeyra.gkck21❤️😍 şarkının adı da İSMEİLLkafa dinlemeye gidiyorum
Dinledinmi elifim 🥰🥰🥰🤣🤣🤣

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hülya bazen düşünüyorum da niye insanlar bu kadar agresif yani biri birşey dediğinde pimi çekilmiş hazır bomba gibi patlamaya hazırlarr bu uygulamanin amacı birbirimize yardımcı olmak yani ama maalesef her geçen yıl burası eskidi gibi olmuyor

Dinledinmi elifim 🥰🥰🥰🤣🤣🤣
Evet kuzum ya anlamiyorun

Tüm sayfalar yüklendi.