Sorum var Orgazm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde büşraaltsy tarafından oluşturulan Orgazm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,554 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Orgazm
Konbuyu başlatan büşraaltsy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yeter lütfen konuyu kapatıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu ne ya bıktık artık lütfen dedikçe daha çok uzatıyorsunuz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

@büşraaltsy sende birdahakine doğru dürüst bir post acacaksan aç bunun vb olursa direk silicem

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Burda herkez post aciyor sormak istediklerini soruyor tamam ama madem açıyorsunuz burada herkez yorum yapıyor niye elestiriye açık degilsiniz ??? O zaman açmayın ya içinizden resmen canavar çıkıyor 😔 hamile insana beddua ediliyor banada edilmişti 🥺 hala unutamiyorum hamile kadına nasıl edilir masum bir bebek ya bu kadar kadın kadının düsmani bazıları acdigi postlari unutuyor dediklerinde insnalari yalancı durumuna dusuruyor bazen içimden yorum yapmak dahi gelmiyor burada biribirimizi tanımiyoruz mesajla biliyoruz nasıl beddua ediliyor edilen ahlar beddualar kisiyi bulur lütfen kırıcı olmayalım yeter!!!

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Burda herkez post aciyor sormak istediklerini soruyor tamam ama madem açıyorsunuz burada herkez yorum yapıyor niye elestiriye açık degilsiniz ??? O zaman açmayın ya içinizden resmen canavar çıkıyor 😔 hamile insana beddua ediliyor banada edilmişti 🥺 hala unutamiyorum hamile kadına nasıl edilir masum bir bebek ya bu kadar kadın kadının düsmani bazıları acdigi postlari unutuyor dediklerinde insnalari yalancı durumuna dusuruyor bazen içimden yorum yapmak dahi gelmiyor burada biribirimizi tanımiyoruz mesajla biliyoruz nasıl beddua ediliyor edilen ahlar beddualar kisiyi bulur lütfen kırıcı olmayalım yeter!!!
Canım benim ya😔

Tüm sayfalar yüklendi.