Sorum var Orgazm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde büşraaltsy tarafından oluşturulan Orgazm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,549 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Orgazm
Konbuyu başlatan büşraaltsy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şuan verdiğiniz tepki komik bence. Hemcinsinizle nasıl konustugunuzun farkında değilsiniz
Kendinle çelişiyorsun şu anda farkındamisin kimse kötu bişey demedi buna da izin vermeyiz zaten ama sorduğun soruyu lütfen düşün dışardan geçen birine öyle sorarmisin ki burda istediğin şeyleri sorabilirsin evet bu uygulama da onun için zaten birbirimize yardımcı olmak için ama soru var SORU var yani

Yemin ederim neler neler yaşıyorum merak ediyorum ama kalkıp burada yazmadim uyandığım için Google cevap veriyor zaten ama şey ben insanları anlamıyorum eleştiriye açık değil ise. Post açma beddua etmek nedir belki benden küçük yorumuma teşekkür et beni utandir değilmi ben utanayim yaptığım yorumdan bazılarının ağzında beddua yuva yapmış
Takma canim 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hanım efendi özelden yazmayın bana bakım buradan yazıyoruz işte birbirimize size iyi akşamlar diliyorum
Ne diyorr

büşraaltsy

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy evet canım beddua etmiş ama pek umursamadım zaten mantıklı olsa sorulduğu soru mantıklı olurdu cevap vermedim bile zaten anlamıyorum buraya post açıp olumsuz yorumlarda hemen sizede gibi cümleler kuruluyor
Canim yeni evlisin tabiki korktuğun bicok şey vardır canim gogledende ogrenebilirdin gogleden bişey tam bulamadiysana söylerdim potu orgazm diye acmisin onda

Hanım efendi özelden yazmayın bana bakım buradan yazıyoruz işte birbirimize size iyi akşamlar diliyorum
Rica ediyorum şu dakikadan itibaren benimle muhattap olmazsanız sevinirim.

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Niye

Kırıldım.ama niye sinirlendi

🤣

🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar