Sorum var Orgazm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde büşraaltsy tarafından oluşturulan Orgazm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,712 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Orgazm
Konbuyu başlatan büşraaltsy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

büşraaltsy

Kayıtlı Üye
rank
Bir kadın olarak yazdığından ben utandım keşke Google sorsaydın buraya yazana kadar 🙄
Hanımefendi sorumu cevaplamak zorunda değilsiniz. Rahatsız olduysanız üzerinde durmazsınız olur biter . Yeni evliyim ve ilk gebeliğim bu yüzden herseyden korkuyorum. İçinde beslediginiz niyet çok kötü anladigim kadarıyla. Niyetiniz gibi bir hayat yaşamanız dileğiyle ... Sağlıcakla kalın

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Hanımefendi sorumu cevaplamak zorunda değilsiniz. Rahatsız olduysanız üzerinde durmazsınız olur biter . Yeni evliyim ve ilk gebeliğim bu yüzden herseyden korkuyorum. İçinde beslediginiz niyet çok kötü anladigim kadarıyla. Niyetiniz gibi bir hayat yaşamanız dileğiyle ... Sağlıcakla kalın
Az biraz hani edep diyoruz burada sorulacak soru var sorulmayacak soru var işinize gelmeyen cevap verdiğim icinmi kötü kalpli oldum komik cevap gercekten

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayip geliyor bana kadın kadınada olsa sorulacak soru var sorulmayacak soru var bayan birde işine gelmeyen cevap aldığı için kötü ilan etmiş beni 🙄
Kadın kadını geç uygulamaya ziyaretçi olarak erkek bile giriyor buna bir çoğumuz demk geldik burada bilem biliyor o yüzden eskilerin hiç biri cinsellij ile alakalı konu yada böyle bu yerleşme kanaması vs mi dite post bile açmaz . Yeni gelenler bunu henüz bilmiyor ne yazık ki

Tüm sayfalar yüklendi.