Sorum var Orgazm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde büşraaltsy tarafından oluşturulan Orgazm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,762 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Orgazm
Konbuyu başlatan büşraaltsy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kimse yalnis anlamasn ama bana çok saçma geliyor kim nederse desin gelipde orgazm olduğunu anlatan var👍👍
Hayır bir insan orgazm bebeğe nasıl bir zarar vereceğini düşünebilir ben onu anlamıyorum ya 🤦🏻‍♀️.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gamzem etli nohut yayla çorbası pilav salata tatli olarakda 3 kaşık tatlısı yaptım nefsi yemek tarifinde gordum 🤩🤩 sen yemek yaptin kuzum umutta oyun oynuyor adem hümeyra nasıl yerime op ☺️☺️🤩🤩
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

👍👍💆🤦‍♀️
Oo ellerine sağlık canım benim bende canım kızartma çekti buzluktan kızarmış patlıcan biber çıkardım birazda papates kizartcam yanına taze fasulye bulgur salata var kuzum

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Oo ellerine sağlık canım benim bende canım kızartma çekti buzluktan kızarmış patlıcan biber çıkardım birazda papates kizartcam yanına taze fasulye bulgur salata var kuzum
Ellerine sağlık gamzem afiyet olsun sizede🤩🤩❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyroum kuzum cidden birşey diyemiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.