Oruç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 555 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Oruç
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar yarin üç aylara giriyoruz şimdiden hayırlara vesile olsun birbirimize dua edelim benide unutmayın duanizda😊😘♥️ şimdi asıl konu bebeğim 2 aylik ara ara oruç tutsam sütum ALLAH korusun kesilir mi yada azalma olur mu ama çok da sütüm yok mamada veriyor azalma olurmu
Benimde 1 aylik oglum var canim cokk istiyorum tutmak amma sutum azalir diye tutamiycam. Hamileyken bile tutum amma simdi sutumun kesilmesini istemiyorum . Bence azalir canim sutun. Yani sonucta butun gunu su icmesen azalir bence bebege yetmez. Amma mama veriyorsan tuta bilirsin

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 1 aylik oglum var canim cokk istiyorum tutmak amma sutum azalir diye tutamiycam. Hamileyken bile tutum amma simdi sutumun kesilmesini istemiyorum . Bence azalir canim sutun. Yani sonucta butun gunu su icmesen azalir bence bebege yetmez. Amma mama veriyorsan tuta bilirsin
Canim çok arka arkaya deyil ar vererek tutsam yine olurmu ki mama gündüz veriyorum ama bir defa tek veriyorum hep Emziriyorum

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar yarin üç aylara giriyoruz şimdiden hayırlara vesile olsun birbirimize dua edelim benide unutmayın duanizda😊😘♥️ şimdi asıl konu bebeğim 2 aylik ara ara oruç tutsam sütum ALLAH korusun kesilir mi yada azalma olur mu ama çok da sütüm yok mamada veriyor azalma olurmu
emziren aneler oruc tutmasa bele gunah olmaz diye biliuorum amma cok isdyorsan ara vererek tuta bilirsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum benimde 4 aylık oğlum var onun için sütüm azalır diye korkuyorum zaten bugünlerde çok az geliyor😒

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Susuz kalınca sütünde azalır canım ama sen bilirsin yine de

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canim sutun az geliyor dedin bebegine sadece sutmu yoksa mamada veriyormusun?
Sadece emziriyirym kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim de az geliyor ya tutupta hepten az gelirse diye korkuyorum
Bende ondan korktuggum için tutmadım kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar