Oruç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Şubat Anneleri kategorisinde Hanifeelif tarafından oluşturulan Oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 258 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Şubat Anneleri
Konu Başlığı Oruç
Konbuyu başlatan Hanifeelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sevgili anneler Bebeğim 1 ay 15 günlük ben oruç tutmak istiyorum oruç tutanız var mı bir sakıncası var mı Hem Emziriyorum hem mama veriyorum
Canım benimki de bir aylıktı sütun kesilir diye tutma demişlerdi aynı senin gibiydim ama mama yoktu o yüzden tutamadım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Sevgili anneler Bebeğim 1 ay 15 günlük ben oruç tutmak istiyorum oruç tutanız var mı bir sakıncası var mı Hem Emziriyorum hem mama veriyorum
Dene bakalım kuzum eger sütünü kesiyor ise tutmazsin
Bende emziriyirym adet olduğum için daha tutmadım ama adetten çıkınca tutucam inşaallah

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim verir kolayligini. Rabbime yaptigin ibadette bence sütün azalmaz artar. Rabbim senden cok düşünür o masumu. Ama yine de birkac gun deneyip duruma gore karar verebilirsin

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim verir kolayligini. Rabbime yaptigin ibadette bence sütün azalmaz artar. Rabbim senden cok düşünür o masumu. Ama yine de birkac gun deneyip duruma gore karar verebilirsin
Ne güzel bı yorum olmuş 👏❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence dene arkadaşlara katılıyorum baktın olmuyo süt yok tutmazsin hem daha lohusa sayılırsın 🥰Allah yardımcın olsun inşallah ❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Biz 8 aylik olucaz kuzum ben tutuyorum sütum evet eskiye nazaran azalma oldu ama senin daha cok küçük olmadi dene bi sütun durumuna gore devam edersin

Tüm sayfalar yüklendi.