Oturduğum yerden para kazanıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elvan soylu tarafından oluşturulan Oturduğum yerden para kazanıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,601 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oturduğum yerden para kazanıyorum
Konbuyu başlatan Elvan soylu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Elvan soylu

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar konumuzun gebelık le bir ilgisi yok ama 3 hafta önce evde sıkıntıdan patlayan ben bir hal çağre ararken Bi arkadaşım aradı ve beni ganoexcel E girmem için ikna etti hiç bir şekilde para ile üğe olmuyorsunuz ve ne zaman isterseniz çıkabiliyormuyuz zayıflama çayı mucize sabunlar Bi paylaştım millet merak etti ilk 1 hafta kimse sipariş vermedi ama ben israrla paylaşmaya devam ettim 1 haftada 5 sipariş aldım 400 tllik vallahi anladımki isteyen yapabiliyor eğer yapmak isterseniz paraya ihtiyacınız varsa.

Son düzenleme:
S

Sercey

Guest
Bencede cnm konumuzla alakası yok burası soru ve cevaplama yeri gebelik ve doğum konusunda🙄🙄 böyle saçma sapan şeylerin yeri değil sende buraya gelip kendi reklamını yapıyorsun hiç uygun değil ayıp yanii🤨🤨🤨

S

Sercey

Guest
Bence de canım Burası böyle saçma sapan Reklamların yeri değil Sen de git reklamını başka bir yerde yap Burası soru-cevap yeri gebelik ve hamilelik hakkında lütfen boş yapma😡😡
Merhaba kızlar konumuzun gebelık le bir ilgisi yok ama 3 hafta önce evde sıkıntıdan patlayan ben bir hal çağre ararken Bi arkadaşım aradı ve beni ganoexcel E girmem için ikna etti hiç bir şekilde para ile üğe olmuyorsunuz ve ne zaman isterseniz çıkabiliyormuyuz zayıflama çayı mucize sabunlar Bi paylaştım millet merak etti ilk 1 hafta kimse sipariş vermedi ama ben israrla paylaşmaya devam ettim 1 haftada 5 sipariş aldım 400 tllik vallahi anladımki isteyen yapabiliyor eğer yapmak isterseniz paraya ihtiyacınız varsa. İnstagram adresimi birakacagım ordan konuşabiliriz (elvan_melik_soylu_60) bu benım instagram bence Bi düşünün

Merhaba kızlar konumuzun gebelık le bir ilgisi yok ama 3 hafta önce evde sıkıntıdan patlayan ben bir hal çağre ararken Bi arkadaşım aradı ve beni ganoexcel E girmem için ikna etti hiç bir şekilde para ile üğe olmuyorsunuz ve ne zaman isterseniz çıkabiliyormuyuz zayıflama çayı mucize sabunlar Bi paylaştım millet merak etti ilk 1 hafta kimse sipariş vermedi ama ben israrla paylaşmaya devam ettim 1 haftada 5 sipariş aldım 400 tllik vallahi anladımki isteyen yapabiliyor eğer yapmak isterseniz paraya ihtiyacınız varsa. İnstagram adresimi birakacagım ordan konuşabiliriz (elvan_melik_soylu_60) bu benım instagram bence Bi düşünün
Bence de canım burası böyle saçma sapan Reklamların yeri değil Burası gebelik ve hamilelik konusunda bilgi edinme yeridir Sen de git bu saçma sapan reklamlarını başka bir yerde yap😡😡

Elvan soylu

Kayıtlı Üye
rank
Bence de canım burası böyle saçma sapan Reklamların yeri değil Burası gebelik ve hamilelik konusunda bilgi edinme yeridir Sen de git bu saçma sapan reklamlarını başka bir yerde yap😡😡
Bu bir reklam değil hanım efendi sizin ihtiyacınız olmaya bilir ama belki başkalarının ihtiyacı vardır ve ilginizi çekmediyse geçebilirsiniz orda zaten yazmışım gebelikle alakalı değil bakmak veya yazmak zorunda değilsiniz bende hamileyim 7 aylık hemde kime sinirlendiyseniz burda benden çıkaramazsınız ayıp bence

Bu bir reklam değil hanım efendi sizin ihtiyacınız olmaya bilir ama belki başkalarının ihtiyacı vardır ve ilginizi çekmediyse geçebilirsiniz orda zaten yazmışım gebelikle alakalı değil bakmak veya yazmak zorunda değilsiniz bende hamileyim 7 aylık hemde kime sinirlendiyseniz bursa benden çıkaramazsınız ayıp bence
Ben kimseye sinirlenmedim sizin yersiz mesajınıza canım sıkıldı sadece 😏😏😏

Yeni anne

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar konumuzun gebelık le bir ilgisi yok ama 3 hafta önce evde sıkıntıdan patlayan ben bir hal çağre ararken Bi arkadaşım aradı ve beni ganoexcel E girmem için ikna etti hiç bir şekilde para ile üğe olmuyorsunuz ve ne zaman isterseniz çıkabiliyormuyuz zayıflama çayı mucize sabunlar Bi paylaştım millet merak etti ilk 1 hafta kimse sipariş vermedi ama ben israrla paylaşmaya devam ettim 1 haftada 5 sipariş aldım 400 tllik vallahi anladımki isteyen yapabiliyor eğer yapmak isterseniz paraya ihtiyacınız varsa.
Bende yapmak isterim aslında parayada ihtiyacım var nasıl yapıyosun yardımcı olurmusun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar