Sorum var Ovulasyon günü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde zehra demir tarafından oluşturulan Ovulasyon günü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 352 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ovulasyon günü
Konbuyu başlatan zehra demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Adet uzunluğuna göre değişiyor 28 günde bir oluyorum ben normalde 14. Gün yumurtlamam lazım ama bu gebeliğimde ovulasyon testinde 9. Gün çıkmıştı

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Canım yumurtalama yani o şeffaf akıntın olduğu zaman akıntı bitene kadar hep ilişkiye girin zaten 2 yada 3 gün sürüyor onun harici bence ilişkiye girimeye gerek yok gebelik için
Selam kızlar şuan adetmin 11 günündeyim 8 ci gününden ilişkide olyorum adetin kaçıncı günü gebelik şansı çok?

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar şuan adetmin 11 günündeyim 8 ci gününden ilişkide olyorum adetin kaçıncı günü gebelik şansı çok?
Canım adet bittikten kaçgün sonra adet oluyorsun o önemli 25 gün yada 28 gün sonra olanla aynı olmuyor ovulasyon günü. Şu şekildede diyebilirim. Yumurtlama döneminde akıntı miktarı artıyor normal günlere bakarak. O zman gebelik düsüncen varsa yoğunlasabilirisn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar