Ovulasyon testi ile ilgili kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Sibell. tarafından oluşturulan Ovulasyon testi ile ilgili kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,110 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Ovulasyon testi ile ilgili kizlar
Konbuyu başlatan Sibell.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar bu arkadaş bildiğiniz gibi kötü insan olduğunu sanmıyorum ya dün dm den bana yazdı ben onun postuna yazdım ya Sibel isminin görünce bir tuhaf oldum oda özelden sibelle ilgili olayı anlatmamı istedi anlattım yani kız normal bir arkadaş hamile kalmak çok istiyor anladığım kadarıyla 1 aylık evliyim desi daha o yüzden merak ediyor sizlerde bu kadar terslemeseniz kız belki çekiniyor yazmaya siz böyle tepki verince yazmıyor belkide tam olarak istediği cevabı almıyor bizler anlayışlı insanlarız lütfen biraz ılımlı olalım yani birde kendini ifade edemedi sırdaş vs yanlis anladınız arkadaş desi herhalde orda benden bahsetti ben öyle anladım yanlışım varsa duzelt canım @Sibell
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım kaç gündür her postuna ayrı ayrı yazdık sen dün başka post açtın numara vs whatsap diye sana yasak desim burada böyle şeyler ve kimseye bir şey anlatma dedim haberim var sırdaşım dedi dedin sırdaşın kim dedim ona da bir şey yazmadın beynim yandı

Dünde bn kimseye bir şey anlatma dedim sırdaşım var demişti o söyledi demişti
Neyi o söylemiş

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Herkes de mi bir şey var bn mi öyleyim bilemedim 😂 garip şeyler dönüyor sanki yine 😂

VAlla inşallah bu seferki hayır olur 😂😂😂😂
Bence de hadi hayırlısı

Kızlar bu arkadaş bildiğiniz gibi kötü insan olduğunu sanmıyorum ya dün dm den bana yazdı ben onun postuna yazdım ya Sibel isminin görünce bir tuhaf oldum oda özelden sibelle ilgili olayı anlatmamı istedi anlattım yani kız normal bir arkadaş hamile kalmak çok istiyor anladığım kadarıyla 1 aylık evliyim desi daha o yüzden merak ediyor sizlerde bu kadar terslemeseniz kız belki çekiniyor yazmaya siz böyle tepki verince yazmıyor belkide tam olarak istediği cevabı almıyor bizler anlayışlı insanlarız lütfen biraz ılımlı olalım yani birde kendini ifade edemedi sırdaş vs yanlis anladınız arkadaş desi herhalde orda benden bahsetti ben öyle anladım yanlışım varsa duzelt canım @Sibell

Neyi o söylemiş
Ha o zaman bu sırdaş sen oluyorsun canım

Tüm sayfalar yüklendi.