oysa Bende Anne olmak istiyorum😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Leyla Gül tarafından oluşturulan oysa Bende Anne olmak istiyorum😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 923 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı oysa Bende Anne olmak istiyorum😔
Konbuyu başlatan Leyla Gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif Türkmen

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
aa gerçekden mi ben bir araşdirayım bulunca hemen alayım🥰🥰 Allah razı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

ay heycanlandım bak şimdi🥹
Canım ama ben doktora gittim Bir buçuk senedir evliyim hamile kalamıyorum söylemiştim doktor bu tedaviyi başlattı o ay zaten hamile kalmışım gerek kalmadı ilaç kullanmaya

burda doctor var uzun zamandır muhane ediyor benı bır ona sorayım varsa bu ulkede
Hangi ülkede yaşıyorsun cnm

Belki orda satılmıyor bu ilaç

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Canım ama ben doktora gittim Bir buçuk senedir evliyim hamile kalamıyorum söylemiştim doktor bu tedaviyi başlattı o ay zaten hamile kalmışım gerek kalmadı ilaç kullanmaya

Hangi ülkede yaşıyorsun cnm

Belki orda satılmıyor bu ilaç
Londra/ingiltere

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
kız Allah korusun de Nasil hemencikden Gordun de bılıyon Enfeksıyon Kaptımı Tovbe Yarabbimm sen Allah misin kiz da biliyon tctctc

Amın kuzum Allah razı olsun❤️🤲🏻

Amın Hülyammm Allah razı olsun🤲🏻🩷🩷

Amın Amın Allah razı olsun kuzum🤲🏻

Haklisin kiz herşeyı akişina birakicam Allahın Vardır bır hayırı 🤲🏻 Allah sana da bana da nasip eylesın en hayırlı zamanda 🤲🏻🩷🩷 Adetım galıba 23 gıbı duşuyor gerçi bilmiyorum her ay gunler değişiyor
kız Allah korusun de Nasil hemencikden Gordun de bılıyon Enfeksıyon Kaptımı Tovbe Yarabbimm sen Allah misin kiz da biliyon tctctc

Tövbe kız bu nasıl bi yorum öyle 😏kız da tahminde bulunmuş 🙄🙄

Yusuf miran

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 5 yıllık evliyim 2 yıldır bebek deniyoruz femera klomen gibi ilaçlar kullandım. Yumurtlama tarihimiz seninle bu ay aynıymış, ben dün çok az açık pembe lekelendim bir haftadır gögüste dolgunlul acı kasıkta kramlar hissediyorum test yaptım negatif cıktı ama regl günüme 4-5 gün var o yüzden test için erken pzt direkt kan vericem sende öyle yapmalısın. Takma falan diyorlarda öyle olmuyor
Bende de öyle olmuştu test verdim negatif çıkmıştı aradan 10 gün geçti tekrar gittim pozitif çıktı şuan 30 haftalık hamileyim yeni olduğu için belki pozitif çıkmamıştır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar