Sorum var Özel bi konu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpeğin annesi tarafından oluşturulan Özel bi konu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,477 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel bi konu
Konbuyu başlatan İpeğin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yumurtlama dönemine denk gelmediyse olmaz inşallah adetten kaç gün sonra ilişki ve içine boşalma oldu canım bide adetin düzenlimi

Yumurtlama dönemine denk gelmediyse olmaz inşallah adetten kaç gün sonra ilişki ve içine boşalma oldu canım bide adetin düzenlimi
İşte doğumdan sonra 40 im bitti ve temmuz 20 de adet oldum ilk ve 2 haftaya yakın bir süre önce ilişki oldu doğumdan önce adetim düzenlidi bekliyorum adet tarihim yaklaşıyor zaten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben regl da olmadım henüz 😂😂 korkum bir kat daha artıyor o yüzden en azından regl olsam rwhat ederim psikolojik en olunca içimden bir ohh derim de 😂😂
Aynen öyle canım ❤️

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
İşte doğumdan sonra 40 im bitti ve temmuz 20 de adet oldum ilk ve 2 haftaya yakın bir süre önce ilişki oldu doğumdan önce adetim düzenlidi bekliyorum adet tarihim yaklaşıyor zaten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle canım ❤️
Ben bilmem tabi ama anlattıklarına göre gebelik olabilme ihtimali çok yüksek çünkü 14. Günde yumurtlama oluyor ya o yüzden ama herşeyin hayırlısı tabi biz bilemeyiz balım 😊😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar