Özel bölge

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Özel bölge başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,112 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel bölge
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canlar mrb benim bir sorum var ya sürekli böyle idararim geliyor gibi tuvalete gidiyorum ama yok biraz acı var acaba enfeksiyon mu vardır yada neden oluyordur yardımcı olur musunuz

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
İdrar yaparken yanma, acı oluyorsa, kokulu akıntı, sarı, koyu sarı, yeşil akıntı, kasık ağrısı varsa bunlar enfeksiyon belirtisi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canlar mrb benim bir sorum var ya sürekli böyle idararim geliyor gibi tuvalete gidiyorum ama yok biraz acı var acaba enfeksiyon mu vardır yada neden oluyordur yardımcı olur musunuz
Merhaba canım üşütmş olabilirsin ondan da olur dk başı tuvalet istediği ve enfeksiyon kaynaklı da olur geçmiş olsun canim

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
İdrar yaparken yanma, acı oluyorsa, kokulu akıntı, sarı, koyu sarı, yeşil akıntı, kasık ağrısı varsa bunlar enfeksiyon belirtisi
Hmm anladım cnm sağol cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende de enfeksiyon vardı. İdrar yaptıktan sonra bile çok kötü ağrılar oluyordu
Evet ya acısı kötü oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende de enfeksiyon vardı. İdrar yaptıktan sonra bile çok kötü ağrılar oluyordu
Evet ya acısı kötü oluyor
Merhaba canım üşütmş olabilirsin ondan da olur dk başı tuvalet istediği ve enfeksiyon kaynaklı da olur geçmiş olsun canim
Hm anladım cnm tşkler sanırım bende de enfeksiyon var

Tüm sayfalar yüklendi.