Sorum var Özel hastane ??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anne olacağım tarafından oluşturulan Özel hastane ?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,767 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel hastane ??
Konbuyu başlatan Anne olacağım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar özel de Doğum yapaninuz oldu mu canlarım nasıl iyi ilgilendiler mi teşekkür ederim şimdiden💞😘
3 tane doğum yaptım esenler Medipol de son doğumu 20 gün önce yaptım gayet güzeldi asla yalnız birakilmiyorsunuz sancı odanızda banyosu var istediğin kadar duşa gir şampuan duş jeli havlu saç kurutma makinesi her şey mevcud ben nerdeyse doğumu banyoda yapacaktım belden altıma hep sıcak su tuttum sancıyi da azaltıyor açılma yapıyor tavsiye ederim.dogum anında doktor geliyor ebe zaten oluyor sürekli takip halinde oluyorlar açılma vs nst kontrolleri devamlı yapılıyor ben çok memnundum devlette nasıl oluyor bilmiyorum ayrıca doğumdan sonra bebek cerrahindan bebek için ücretsiz kontrol oluyor çocuk doktorundan 6 ay boyunca ayda bir kere kontrol %50 indirimli oluyor kendi doktorunuza kontrolleri eskiden ucretsizdi 6 ay şimdi %50 yapmışlar ona da götüreceğim inşallah . Allah im bebek bekleyen herkesin sağlıkla bebeklerini kucaklarina almayı nasip etsin inşallah 🤲

Ordulu 52

Kayıtlı Üye
rank
3 tane doğum yaptım esenler Medipol de son doğumu 20 gün önce yaptım gayet güzeldi asla yalnız birakilmiyorsunuz sancı odanızda banyosu var istediğin kadar duşa gir şampuan duş jeli havlu saç kurutma makinesi her şey mevcud ben nerdeyse doğumu banyoda yapacaktım belden altıma hep sıcak su tuttum sancıyi da azaltıyor açılma yapıyor tavsiye ederim.dogum anında doktor geliyor ebe zaten oluyor sürekli takip halinde oluyorlar açılma vs nst kontrolleri devamlı yapılıyor ben çok memnundum devlette nasıl oluyor bilmiyorum ayrıca doğumdan sonra bebek cerrahindan bebek için ücretsiz kontrol oluyor çocuk doktorundan 6 ay boyunca ayda bir kere kontrol %50 indirimli oluyor kendi doktorunuza kontrolleri eskiden ucretsizdi 6 ay şimdi %50 yapmışlar ona da götüreceğim inşallah . Allah im bebek bekleyen herkesin sağlıkla bebeklerini kucaklarina almayı nasip etsin inşallahn

3 tane doğum yaptım esenler Medipol de son doğumu 20 gün önce yaptım gayet güzeldi asla yalnız birakilmiyorsunuz sancı odanızda banyosu var istediğin kadar duşa gir şampuan duş jeli havlu saç kurutma makinesi her şey mevcud ben nerdeyse doğumu banyoda yapacaktım belden altıma hep sıcak su tuttum sancıyi da azaltıyor açılma yapıyor tavsiye ederim.dogum anında doktor geliyor ebe zaten oluyor sürekli takip halinde oluyorlar açılma vs nst kontrolleri devamlı yapılıyor ben çok memnundum devlette nasıl oluyor bilmiyorum ayrıca doğumdan sonra bebek cerrahindan bebek için ücretsiz kontrol oluyor çocuk doktorundan 6 ay boyunca ayda bir kere kontrol %50 indirimli oluyor kendi doktorunuza kontrolleri eskiden ucretsizdi 6 ay şimdi %50 yapmışlar ona da götüreceğim inşallah . Allah im bebek bekleyen herkesin sağlıkla bebeklerini kucaklarina almayı nasip etsin inşallah 🤲
Kaca yaptın doğumu canım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Şahsen doğum yapmadım ama sürekli özel hastaneye gidiyorum hemşireler olsun doktorum olsun hepsi çok ilgililer sürekli arayıp sorarlar her konuda yardımcı olmaya çalışırlar. Doğumda da sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum

Ordulu 52

Kayıtlı Üye
rank
Şahsen doğum yapmadım ama sürekli özel hastaneye gidiyorum hemşireler olsun doktorum olsun hepsi çok ilgililer sürekli arayıp sorarlar her konuda yardımcı olmaya çalışırlar. Doğumda da sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorumedip

Şahsen doğum yapmadım ama sürekli özel hastaneye gidiyorum hemşireler olsun doktorum olsun hepsi çok ilgililer sürekli arayıp sorarlar her konuda yardımcı olmaya çalışırlar. Doğumda da sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum
Medipolemi gidiyorsun sende canim

Tüm sayfalar yüklendi.