Özel soru

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepkoroglu42 tarafından oluşturulan Özel soru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,685 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel soru
Konbuyu başlatan Zeynepkoroglu42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepkoroglu42

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar özür dileyerek yazıyorum yanlış anlayanlar olabilir normal doğum yaptım 2.5 aylık oğlum var eşimle ilişkiye girdik afedersiniz kendimizi kaybettik nerdeyse ve bittikten sonra benden sanki ilk defa ilişki oluyormuş gibi kanama oldu dikişlerim falan iyileşti ve adette oldum kanı görünce korktum bende abuk subuk yorum yapacaklar yapmasın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar özür dileyerek yazıyorum yanlış anlayanlar olabilir normal doğum yaptım 2.5 aylık oğlum var eşimle ilişkiye girdik afedersiniz kendimizi kaybettik nerdeyse ve bittikten sonra benden sanki ilk defa ilişki oluyormuş gibi kanama oldu dikişlerim falan iyileşti ve adette oldum kanı görünce korktum bende abuk subuk yorum yapacaklar yapmasın
Allah Allah kuzum dikişlrine baktın mı peki bir kanama vs var mı diye . Yada baya zorladıysanız ondan da olmuş olabilir canım korkma ama bir doktoruna danış yada daha nazik olun sonuç olarak henüz toparladım sayılmaz paşayı öp yerime

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Allah Allah kuzum dikişlrine baktın mı peki bir kanama vs var mı diye . Yada baya zorladıysanız ondan da olmuş olabilir canım korkma ama bir doktoruna danış yada daha nazik olun sonuç olarak henüz toparladım sayılmaz paşayı öp yerime
Dikişlerim iyileşti canım belki de zorlandık ondan oldu olur öperim

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Canım zorlandığını icinde ola bilir iyleşsede yinede hayla cok hass orası tam iyleşmemiş gibi sanki onun için kan gele bilir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum zorladıgin içindir muhtemelen dikislerin nasıl düştü mü hepsi

Tüm sayfalar yüklendi.