Sorum var Özelde ilk kez doktora qidiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan Özelde ilk kez doktora qidiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,274 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özelde ilk kez doktora qidiyorum
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba.. herkese şimdiden hayırlı bayramlar.. sorum şu ben hep devlet hastanesine gidiyorum biliyorsunuz çok detaylı bakmıyorlar ilk kez özelde detaylı ultrasona qirecem bayramdan sonra.. detaylıda ne tıp sorular soruluyor doktora
Merhaba, size de iyi bayramlar. Son adet tarihini soruyorlar bir de ikili veya üçlü tarama testinden herhangi birini yaptırdıysan o belgeyi görmek istiyor doktor geri kalan herşeyi o zaten söylüyor anlatıyor bebeği inceledikçe yani bana öyle yapıldı neresini incelediyse ölçülerini falan herşeyini tek tek söyledi. Benim birşey sormama hiç gerek kalmadı ama her doktor aynı anlatır mı onu bilmiyorum

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba.. herkese şimdiden hayırlı bayramlar.. sorum şu ben hep devlet hastanesine gidiyorum biliyorsunuz çok detaylı bakmıyorlar ilk kez özelde detaylı ultrasona qirecem bayramdan sonra.. detaylıda ne tıp sorular soruluyor doktora
Cinsiyetini ogrenmediysen onu sorabilirsin. Yoksa her şeyi uzman Dr söylüyor zaten sormaya gerek kalmıyor. Devlette ultrason görüntüleri net olmuyor detaylı da net bir şekilde görürsün. Çok güzel geçiyor vakit

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bebeğin gelişimi ile ilgili merak ettiğin herşeyi soir kuzum

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, size de iyi bayramlar. Son adet tarihini soruyorlar bir de ikili veya üçlü tarama testinden herhangi birini yaptırdıysan o belgeyi görmek istiyor doktor geri kalan herşeyi o zaten söylüyor anlatıyor bebeği inceledikçe yani bana öyle yapıldı neresini incelediyse ölçülerini falan herşeyini tek tek söyledi. Benim birşey sormama hiç gerek kalmadı ama her doktor aynı anlatır mı onu bilmiyorum
Aynen canım her doktor aynı deil.. o kadar para werip eli boş dönsem olmaz 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cinsiyetini ogrenmediysen onu sorabilirsin. Yoksa her şeyi uzman Dr söylüyor zaten sormaya gerek kalmıyor. Devlette ultrason görüntüleri net olmuyor detaylı da net bir şekilde görürsün. Çok güzel geçiyor vakit
Wallahi halen net cinsiyeti öqrenemedim çokda merak ediyorum 😂..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim doktorum aşırı detaylı bilgi veriyor bir şey sormama gerek kalmıyor. Ancak aklımda bir soru varsa veya bir sıkıntım varsa ben söylüyorum
İşte hiç me sorayım bilmiyorum.. Tamam ayına qöre kilosu qelişimi tamam dier ekstra bişey sormama qerek war mı

Hilal:)

Kayıtlı Üye
rank
O her şeyi söylüyor. Ne kadar detaylı olursa olsun bazı sorunlar dogunca( damak yarıklığı ya da bel fıtığı) görünüyor ultrasonda görünmüyor. O zaten gördüğü her şeyi soyleyecektir sana :)

Tüm sayfalar yüklendi.