Patates kızartması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mlk6 tarafından oluşturulan Patates kızartması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 509 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Patates kızartması
Konbuyu başlatan Mlk6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yaser_akif

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 8 ayımdayım bir çok yemeği yemek istemiyorum ilk aylar gibi. normal mi sadece yogurt ve patates kızartması domates falan yemek istiyorum sizde de öle oldu mu

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 8 ayımdayım bir çok yemeği yemek istemiyorum ilk aylar gibi. normal mi sadece yogurt ve patates kızartması domates falan yemek istiyorum sizde de öle oldu mu
Bende ilk hamileliğinde öyleydim bu bebekle alakalı bence malesef bebeginiz çok seçici olucak ben hala çekiyorum ikinci de kendim gibiydim ne bulsam onu yedim o bebegimde öyle ne koysam onu yer 🤷‍♀️

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk hamileliğinde öyleydim bu bebekle alakalı bence malesef bebeginiz çok seçici olucak ben hala çekiyorum ikinci de kendim gibiydim ne bulsam onu yedim o bebegimde öyle ne koysam onu yer 🤷‍♀️
Ama ilk gebeliğimde cok aşerdim bunda 1 kere aşerdim belki de seçici olmaz😕
Tek yesinler de sağlıklı olsunlar bulunmayan bişi istemesinler yeter

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Ama ilk gebeliğimde cok aşerdim bunda 1 kere aşerdim belki de seçici olmaz😕
Tek yesinler de sağlıklı olsunlar bulunmayan bişi istemesinler yeter
İnşaALLAH öyle olur çünkü gerçekten çok zor seçici çocuklar bişey beğenmiyorlar ben ikinciyle değil birinciyle hala uğraşıyorum 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar